Skvērā apmetušies trīs runči un kaķene 1

Gulbenes pilsētas centrālajā skvērā jau mitinās jauni iemītnieki - tie ir floristes Ineses Baumanes no dabas materiāliem veidotie trīs runči un kaķene. Vairāk foto šeit.

Kaķi visus, kas viesojas vai iet cauri skvēram, priecēs līdz Lieldienām. Pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns vēlas, lai skvērs ir vienmēr pievilcīgs. "Centīsimies skvēru noformēt atbilstoši gadalaikiem vai mūsu tautas svinamajiem svētkiem. Galvenais, lai neizsīkst idejas," saka pilsētas pārvaldes vadītājs.  

Arī Gulbenes iedzīvotājiem un viesiem patīk, ka skvērā ir izvietoti dažādi dekori. "Mēģināsim pārsteigt gan gulbeniešus, gan arī viesus, lai visiem ir interesanti!" saka O.Lucāns.

 

Skvērā jau ir mitinājušies visdažādākie iemītnieki - rudenī tie bija eži, dzērves, vāvere, ziemā - stirnas un rūķi.

 

"Gaisā jau ir jūtamas pavasara vēsmas, un pirmie, kas parasti sāk rosīties pavasarī, ir kaķi, tādēļ arī skvērā šobrīd ir apmetušies tieši kaķi," stāsta I.Baumane.

 

Viņa atklāj, ka savukārt Lieldienās Gulbenē tiek plānots floristu festivāls.

 

"Mēs veidosim vides objektus. Šobrīd gan vēl nezinām, cik daudz būs dalībnieku, taču ir aicināti ne tikai mūsu floristi, bet arī meistari no citurienes. Iespējams, ka kāds florists ieradīsies jau ar gataviem darbiem, taču daudzi taps tepat uz vietas. Cerams, ka daudzi objekti paliks te, pie mums, jo vides objekti jau nav tikai konkrēta figūra, tiem ir jāsaplūst ar vidi un jāpapildina tā," saka floriste.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Laikam, ka 3 nogribējušies runči :) Nesaku neko sliktu, bet forši ir gan!

pirms 9 gadiem, 2011.03.09 15:52

Vietējās ziņas