Slēdz divus autobusu maršrutus 5

Saskaņā ar valsts SIA "Autotransporta direkcija" sniegto informāciju no 1.septembra tiek slēgti divi reģionālie starppilsētu nozīmes autobusu maršruti.

Par spīti Alūksnes novada pašvaldības iebildumiem, ir slēgts reiss maršrutā Alūksne - Gulbene.
Alūksnes novada pašvaldība iepriekš saņēma valsts SIA "Autotransporta direkcija" Sabiedriskā transporta plānošanas daļas vēstuli, kurā tā informē par grozījumiem reģionālajos starppilsētu nozīmes maršrutos.

 

Minētie grozījumi paredz, ka kopš 1.septembri slēgti maršruta Alūksne - Gulbene reisi pulksten 13.00 no Alūksnes autoostas un pulksten 15.25 no Gulbenes autoostas ar izpildi pirmdienās un piektdienās. Par to ziņo ziņu aģentūra "Leta".


Tāpat ar 1.septembri ir slēgts reģionālais starppilsētu maršruts Rīga - Balvi (līdz Jelgavai), kas kursēja svētdienās no Gulbenes pulksten 18.55 un no Rīgas pusnaktī.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

KELLIJAI

Kellija--Tu esi debila.Slēgti tiek starppilsētu maršruti nevis vietējie. Un sen neviens neko nemet kastītēs.

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 08:45

kellijai

Ceturtdienas reiss uz Stāmerienu jau vairs nav izmēģinājuma reiss, tas ir izturējis pārbaudes laiku, regulāri izmantoju un šoferi vienmēr ir devuši biļetes.

pirms 9 gadiem, 2011.09.05 16:23

KELLIJA

Tā kā vietējo maršrutu šoferi biļetes pasažieriem neizsniedz, bet naudu samet kastītē, tad nav jābrīnās, ka maršruti ir nerentabli un jāslēdz. Tāds piemērs ir uz Stāmerienu palaistais autobuss ceturtdienās, kas kursēs 3 mēnešus. Protams, ka pārbaudes laiks uzrādīs peļņu mīnusos...Tas ir - zaudējumus.Bet patiesībā veciem cilvēkiem tas ir vienīgais transports, lai tiktu pie dakteriem. Ne jau visiem bērni dzīvo tuvumā un var vecīšus izvadāt. Ko darīt, lai negodīgie šoferi negremdētu rentablos maršrutus???

pirms 9 gadiem, 2011.09.05 14:22

das

Protams visērtākos autobusus studentiem atceļ, par cilvēkiem laikam nedomā neviens.

pirms 9 gadiem, 2011.09.03 12:53

Vietējās ziņas