Slēgs “GE Money Bank” Gulbenes filiāli 1

Gulbenē un arī Alūksnē ar 12.jūniju slēgs "GE Money Bank" filiāles. Abās pilsētās klientu ērtībām tiks saglabāti bankomāti. Tuvākās šīs bankas filiāles darbosies Balvos un Madonā.

Nav pamata satraukumam

"Tas, ka tiek slēgta filiāle, nenozīmē, ka klientiem ir jāaizver savi konti vai ka viņiem vairs nebūs pieejami konkrētās bankas pakalpojumi. "GE Money Bank" pakalpojumus ērti un lēti var izmantot internetā vai bankomātā. Klientiem ir nepieciešama tikai norēķinu karte un internetbanka," stāsta "GE Money Bank" filiāļu pārvaldes direktors Viktors Toropovs.

 

Viņš norāda, ka klientiem nav pamata uztraukties par bankas stabilitāti, jo banka ir izveidota tikai pagājušajā gadā un nepārtraukti turpinās tās darbības pārstrukturizēšana un darba procesu uzlabošana.

 

Var ietaupīt naudu

Bankomātā var izņemt skaidru naudu, kā arī veikt vairākus pārskaitījumus. Turklāt skaidru naudu bez maksas ar "GE Money Bank" norēķinu karti var izņemt arī citu banku bankomātos, piemēram, "Latvijas Krājbankas", "SEB" bankas un "Parex" bankas bankomātos. V.Toropovs skaidro, ja komunālo pakalpojumu apmaksa bankas filiālē maksā 0,50 latus, tad veicot šos maksājumus elektroniski (internetbankā vai bankomātā) pakalpojumu maksa ir tikai 0,10 lati. Līdzīgi arī kredītmaksājumiem - ja filiālē skaidrā naudā par to ir jāmaksā 0,50 lati, tad bankomātā vai internetbankā šis pakalpojums ir par brīvu.

 

Ko darīt, ja nav norēķinu kartes?

"Būtu pēdējais brīdis noformēt norēķinu karti, jo šobrīd nav ieteicams skaidru naudu glabāt mājās. Arī gados vecākiem cilvēkiem nevajadzētu baidīties no norēķinu kartēm. Pašreiz "GE Money Bank" piedāvā klientiem bezmaksas komplektu "Mana ērtākā pensija". Tajā iekļauti visi biežāk izmantotie bankas pakalpojumi, piemēram, norēķinu konts, "Maestro" vai "VISA" norēķinu karte, pieslēgums internetbankai un citi. Arī skaidras naudas izmaksa no norēķinu konta filiālē līdz 200 latiem ir par brīvu," skaidro V.Toropovs.

 

Pārtraukta kreditēšana

"Dzirkstele" noskaidroja, ka jau pirms kāda laika ir pārtraukta kredīta izsniegšana pastā, kā arī netiek izsniegti autokredīti un kredīti preču iegādei tirdzniecības uzņēmumos. Bankas klientiem, kuri savulaik ir iegādājušies preces, izmantojot šīs bankas kredītus, aizdevumi ir jāturpina maksāt tāpat kā līdz šim. Ja tomēr cilvēks vēlas ņemt kredītu šajā bankā, tad ir nepieciešama pase, kā arī konta izraksts no bankas, uz kuru tiek pārskaitīta darba alga. Izrakstā, ko apstiprina banka, jābūt uzrādītiem personas ienākumiem un izdevumiem par pēdējiem sešiem mēnešiem. Lai saņemtu kredītu, klientiem jādodas uz bankas filiāli.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas