Slēgs Gulbenes biroju

Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūra informē, ka, ņemot vērā teritoriālo nodaļu biroju darbības izvērtējumu un ekonomisko situāciju valstī kopumā, pārstrukturizācijas rezultātā ar 1.decembri tiks slēgts Vidzemes teritoriālās nodaļas Gulbenes birojs un darbs tiks uzteikts diviem tā darbiniekiem. Abi jau ir atraduši citu darbu.

Gulbenes rajona padomes konsultants veselības aizsardzības un sociālajos jautājumos Artis Stuburs "Dzirksteli" informē, ka pacientiem tas neko nemaina. Vidzemes teritoriālās nodaļas centrs tāpat kā līdz šim paliek Smiltenē.


"Gulbenes biroja darbinieki veica tīri informatīvu darbu par klientu apkalpošanu. Tagad jebkurā jautājumā klientiem pa tiešo būtu jāvēršas Smiltenē (tālrunis 64772301)," saka A.Stuburs.


Viņš uzsver, ka visvairāk šis jaunums skar tieši ārstus, jo viņi ikdienā komunicē ar aģentūru.

 

 "Pacienti visu pamatā kārto ar sava ģimenes ārsta starpniecību. Tāpēc būtībā pacientiem nekas nemainās," klāsta A.Stuburs.


Iedzīvotāji informāciju par veselības aprūpi var iegūt arī, zvanot uz aģentūras bezmaksas informatīvo tālruni 80001234 darbdienās no pulksten 8.30 līdz 17.00 (piektdienas no 8.30 līdz 16.00).

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas