Slidotava darbosies pēc grafika 2

Šī ziema ļoti kavējās, taču beidzot tā tomēr ir atnākusi. Jau vairākas dienas pieturas sals, zemi klāj arī neliela sniega kārta, kas pēc sinoptiķu solījumiem nākamajā nedēļā vēl pieaugs, un ziemas prieku cienītāji var sākt domāt par aktīvo atpūtu.


Sākt gatavot slidas var arī visi, kam patīk slidot vai spēlēt hokeju, jo šajās dienās Gulbenes pilsētas stadiona slidotavā jau tiek liets ledus. Gulbenes sporta centra direktors Ziedonis Lazdiņš “Dzirkstelei” stāsta, ka ledus liešana uzsākta jau pirmdien.


“Pirmdien rīta pusē vēl nedaudz sniga sniegs. Kad pārstāja snigt, notīrījām nelielo sniega kārtu un pēcpusdienā sākām liet ledu. Šobrīd pamazām audzējam ledu. Viens slidotavas stūris ir nedaudz zemāks, tādēļ tas ir vairāk jāuzaudzē. Uz puslaukuma jau varētu slidot, taču ir jānolej viss laukums. Gribētos arī aicināt nepacietīgos mazliet paciesties un nekāpt uz ledus, kad tas ir tikko uzliets, jo tādējādi tas tiek sabojāts. Mēs strādājam katru dienu, un, pa centimetram vai diviem uzaudzējot ledu, ja nesnigs sniegs, slidošanas prieku baudītāji, visticamāk, jau sestdien varēs iemēģināt ledu,” saka Z.Lazdiņš.


“Sākumā varbūt ledus nebūs pašā labākajā kvalitātē, taču pēc pirmās slidošanas tas nedaudz izlīdzināsies, pēc tam būs tikai jāuzlej izlīdzinošā kārta.”


Tāpat kā iepriekšējos gados slidotava būs apgaismota un skanēs mūzika. Z.Lazdiņš atklāj, ka šogad ir uzstādīta arī videonovērošana, lai varētu sekot līdzi kārtībai slidotavā.


Slidotava katru gadu ir ļoti apmeklēta. To labprāt izmanto gan bērni un jaunieši, gan arī pieaugušie. Z.Lazdiņš atklāj, ka viņš šajās dienās vairākkārt saņēmis telefona zvanus no gulbeniešiem, kas interesējušies, kad tad beidzot varēs slidot. Bērni, piemēram, alkst iemēģināt savas jaunās slidas vai arī vienkārši ir ļoti noilgojušies pēc ziemas prieku baudīšanas.


Tāpat kā iepriekšējos gados būs sadalīti laiki, kad slidotavā varēs vienkārši slidot un kad tajā varēs trenēties hokeja spēlētāji. Darbdienās ikviens varēs doties slidot no pulksten 13.00 līdz 16.00. No pulksten 16.00 līdz 18.00 uz ledus varēs doties jaunie hokejisti, bet no pulksten 18.00 līdz 19.30 tur trenēsies hokeja komanda. Pēc tam līdz 21.30 atkal varēs slidot ikviens, kam ir vēlēšanās. Sestdienās un svētdienās publiskā slidošana paredzēta no pulksten 10.00 līdz 13.00 un no 18.00 līdz 21.30. Savukārt no pulksten 13.00 līdz 15.00 hokeju spēlēs jaunieši un no pulksten 15.00 līdz 18.00 trenēsies hokeja komanda.


Z.Lazdiņš piebilst, ka vairākus gadus tiek organizēts Pilsētas kausa izcīņas turnīrs hokejā, kurā piedalās vairākas komandas. Arī šogad tas noteikti tiks organizēts. Ja laika apstākļi ļaus, iespējams, tiks noorganizēts arī vēl kāds turnīrs, ciemos aicinot komandas no citiem novadiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vot

KAD VAR SPELET HOKEJU PARASTAIS MIRSTIGAIS,KURS NAV KOMANDA

pirms 7 gadiem, 2014.01.19 14:20

Vietējās ziņas