Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slimnīcā sāk strādāt jauna ģimenes ārste 14

Gulbenes slimnīcā 1.decembrī sāka strādāt un veidot savu praksi ģimenes ārste Linda Ūdre. Pacienti, kuri vēlas pie viņas reģistrēties, var doties iepazīties Gulbenes slimnīcas 234.kabinetā (Upes ielā 1, 2.stāvā). Par to informē SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" Attīstības un kvalitātes vadības kontroles speciāliste Evija Popa.

E.Popa norāda, ka ģimenes ārsta kabinetam ir noslēgts līgums ar Nacionālo Veselības dienestu, kas nozīmē, ka ģimenes ārste var sniegt valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus, ieskaitot slimību profilaksi, diagnostiku un ārstēšanu visu vecumu cilvēkiem.

"Ģimenes ārste Linda Ūdre sertifikātu ģimenes ārsta specialitātē ir ieguvusi 2016.gada septembrī. Pēc studijām Rīgas Stradiņa universitātē viņa strādājusi rezidentūrā un apguvusi ğimenes ārsta darbu Alises Nicmanes Aišpures ğimenes ārsta praksē Rīgā un Ārijas Ancānes ğimenes ārsta praksē Baldonē, kur strādāja līdz šim. Paralēli rezidentūrai strādāja kā bērnu dežūrārsts Ķengaraga Veselības centrā Rīgā," stāsta E.Popa.

"Ģimenes ārsta kabinetā strādā ārsta palīgs Santa Glāzniece, kura 2016.gada jūnijā ir absolvējusi Latvijas Unversitātes Rīgas medicīnas koledžu. Praktiskās iemaņas guvusi, strādājot kā ārsta palīgs neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādē un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas intensīvās terapijas nodaļā."

E.Popa atklāj, ka ģimenes ārsta kabinets darbojas Gulbenes slimnīcas telpās un pieņemšanas laiks pacientu ērtībām tiek organizēts gan pēc iepriekšēja pieraksta, gan arī "akūtajās stundās" rindas kārtībā bez pieraksta. Lai nodrošinātu ērtāku ģimenes ārsta pieejamību arī strādājošajiem, pieņemšana pie ģimenes ārstes tiek organizēta gan rīta, gan vienā dienā arī vakara stundās līdz pulksten 19.00.

"Šobrīd ģimenes ārsta kabinetā uzsākta jaunu pacientu reģistrācija. Pacienti, kuri meklē jaunu ģimenes ārstu vai vēlas mainīt esošo, lūdzam zvanīt pa tālruni 64472809," aicina speciāliste.                                                         

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Inese

Ja tā ir meitene no Lizuma,būs ļoti laba daktere.Skolā mācījās ļoti,ļoti spīdoši,tāpat vēlāk studējot,apzinīga'' līdz kaulam'',kā tautā saka.Savu vecāku prieks un acuraugs,māsa arī ļoti labi mācījās un ir talantīga! Lai veicas jaunu darbu ,jaunā darba vietā uzsākot,ceru ,ka domāju pareizo meiteni uzmundrināt,nu jebkurā gadījumā ,ja tā ir cita daktere,lai veicas!!!

pirms 3 gadiem, 2016.12.07 14:20

foto :ilustratīvs

Slinkums pacelt resnās pakaļas un aizbraukt uz ārstes darba vietu pēc neilustratīva foto.

pirms 3 gadiem, 2016.12.07 14:21

lūzeri

Cik nu spēj nobildēt pa dzirksteles redakcijas logu, tik ņemiet par labu. Kam velti pūlēties!

pirms 3 gadiem, 2016.12.07 17:55

tā jau ir

Avīzei abonētājus gan grib,bet pašiem slinkums papūlēties sarūpēt aktuālu foto .

pirms 3 gadiem, 2016.12.07 18:56

Ija

Sen jau ir rakstīts zem rakstu rakstiem par Dzirksteles darbinieku slinkumu...Tiešām,par ko saņem algas???Patīkams notikums,jauna progresīva daktere un ,še tev!,pat foto nav!Un intervija arī varēja būt!Bet cenzēt komentārus,tur gan sēž un vaiga sviedros pūlas!!!Kauns, kauns ,kauns,ja ''lielās strādnieces ''vispār zina,kas tas tāds ir!Ne par velti cilvēki apsmej.....

pirms 3 gadiem, 2016.12.08 01:14

Arodbiedrība

uzminiet, pēc cik komentāriem avīželes fotogrāfs piecēlās no krēsla un devās meklēt bildi rakstam? Pirmajam pareizās atbildes autoram cepums! :)

pirms 3 gadiem, 2016.12.08 10:55

Lizumniete

Lindiņ, novēlu izdošanos un veiksmi!!! Lai Tev un Tavai ģimenītei laba veselība un dzīvesprieks! Gulbenes pacienti var būt priecīgi par iespēju tikt pie tik jaukas dakterītes!

pirms 3 gadiem, 2016.12.07 14:35

Vija

Paskatīsimies uz visu šo pozitīvi... Pārāk daudz pēdējā laikā esam lasījuši negatīvus komentārus... Vai tiešām esam tik agresīvi negatīvi...Varbūt liekas, ka viss apkārt ir tik negatīvs...bet...vai vainīgi ir cilvēki, kuri vēlas ko mainīt...

pirms 3 gadiem, 2016.12.07 21:19

!??!

Izlasīju un nesapratu,kādā sakarā un kādos domu lidojumos ir tavs šeit uzrakstītais,izskatās pēc sapīpējušās ..Kaut kāds bezsakars!?! Tu uzskati,ka ir nepareizi nokomentēti avīzes darbinieki par savu slinkumu?Un ko izsaka tava doma,kuri tad ir tie vainīgie,kuri vēlas ko mainīt....Dieva zīmes!!!

pirms 3 gadiem, 2016.12.08 01:26

Marika

Pacienti, kuri vēlas pie viņas reģistrēties, var doties iepazīties Gulbenes slimnīcas, Upes ielā 1, 2.stāva 234.kabinetā, rakstot uz e-pastu gimenesarsts@slimnicuapvienibaa.lv vai zvanot pa tel.26201617.

pirms 3 gadiem, 2016.12.07 21:47

ja grib tad var

Paldies par foto.Jauns dakteris ir liels notikums mazai pilsētiņai.Cerams, ka uz palikšanu un neaizmuks .Savu kritisko vakardienas komentāru atsaucu un atvainojos.

pirms 3 gadiem, 2016.12.08 11:03

cilvēks no malas...

Varbūt kļūdos, bet citos šī teksta publicējumos figurē Evija Popa. Bet šajā " copy paste" tekstā Evija Pope.....Varbūt tomēr pirms informācijas pārpublicēšanas derētu noskaidrot precīzus uzvārdus!?

pirms 3 gadiem, 2016.12.08 12:11

Inese

Beidzot!!! Beidzot cilvēkiem ir iespēja kaut neklātienē ieraudzīt dakterīti! Prieks par novadnieci!

pirms 3 gadiem, 2016.12.08 21:19

Vietējās ziņas