Slimo nedaudz ilgāk par nedēļu 1

Gulbenes novada pašvaldības administrācijā vidējie rādītāji liecina, ka darbinieks slimot atļaujas tikai nedaudz ilgāk par nedēļu. Par to liecina uzskaite, kas administrācijā tikusi veikta pusotra gada laikā – no 2017.gada 1.janvāra līdz 2018.gada 31.maijam.

Precīzie matemātiskie aprēķini liecina – vidējais periods, uz kuru pašvaldības administrācijas darbiniekam ir darbnespējas lapa, ir 9,87 kalendārās dienas (rēķinot uz kopējo administrācijas darbinieku skaitu). Īsākais slimošanas periods – 1 diena, garākais –
77 kalendārās dienas.

“Mēs nevaram apgalvot, ka administrācijas darbinieki slimo bieži. Ir daudz tādu, kuri neslimo vispār. Protams, katram tas ir personīgi, cik spēcīga ir imunitāte. Darbs pašvaldībā nav kaitīgs, bet atbildīgs. Protams, ka darbinieku prombūtne ietekmē procesus, jo kādam citam darbiniekam ir jāaizvieto konkrētais kolēģis, jāuzņemas papildu pienākumi. Darbi nenorit pēc plāna,” “Dzirkstelei” saka novada pašvaldības izpilddirektore Guna Švika.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Atbilde

Kāpēc atļauj strādāt tādiem,kas vairāk ir uz lapas,kā strādā. Ik pa mirklim atkal uz 6 mēnešiem. Saņem atpakaļ atplestām rokām. Bet cilvēkam,kas godprātīgi visu mūžu nostrādājis un notiek nelaime darba vietā. Ved ar ātrajiem uz slimnīcu,bet vadītājai nav kauna zvanīt un prasīt,kad tu būsi darbā. Ārste bija tik šokēta,to dzirdot. Nu gan nav kauna,būtu labāk domājusi,kā būs darīšana ar VDI. Viņa tik noteica,esmu daudz ko pieredzējuši,bet tādu klāju nekaunību gan ne.

pirms 2 gadiem, 2019.02.06 10:00

Vietējās ziņas