Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sliņķus brīdinās

Alūksnē pirms Pilsētas svētkiem žūrija nosaka sakoptākos un nekoptos objektus pilsētā.


 

Alūksnes pilsētas domes priekšsēdētājs Viktors Litaunieks informē, ka 4.augustā, Pilsētas svētkos pulksten 21.00 pie Alūksnes Jaunās pils godinās pilsētas sakoptāko īpašumu saimniekus un labākos sētniekus 16 nominācijās.

 

Viņu un pārējo alūksniešu priekam izskanēs pašvaldības dāvana - koncerts par brīvu ar saksofonistu kvarteta "Next" un solistu Kristīnas Zaharovas un Normunda Rutuļa piedalīšanos. Būs arī svētku salūts un nakts balle par brīvu kopā ar grupām "Novadnieki" un "Okey", kā arī jauniešiem - diskotēka.

 


Nav paredzēts publiski pelt nesakopto pilsētas objektu saimniekus, viņi saņems vēstuli no pašvaldības.

 

"Nofotografējam nesakopto objektu un tā saimniekam nosūtām pilsētas domes brīdinājumu, klāt pievienojot foto un lūdzot sakārtot terioriju līdz noteiktam termiņam. 80 procentos gadījumu lūgums tiek izpildīts. Neliels ir to gadījumu skaits, kad prasību ignorē. Tad esam spiesti izteikt atkārtoti lūgumu. Taču ne reizi nav nācies ar domes lēmuma palīdzību uzdot pienākumu kādam sakārtot savu īpašumu.

Ja tā notiktu un domes lēmumu ignorētu, tad draud bargāki naudas sodi. Ne vairs pārdesmit latu, bet summā, kas rakstāma ar četriem cipariem. Esam nolēmuši, ka šogad rīkosimies arī kardinālāk, ja neizdosies uzreiz vienoties par kāda objekta sakārtošanu," saka V.Litaunieks.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas