Sniegs viesnīcas pakalpojumus

Pēc Gulbenes jauniešu centra "Bāze" vadītājas Valērijas Olekšas iniciatīvas novada jauniešu centros turpmāk sniegs arī lētas viesnīcas pakalpojumus interesentu grupām, kas nav saistītas ar jauniešu aktivitātēm novadā. 25.oktobra novada domes sēdē tika apstiprināts šādu maksas pakalpojumu saraksts.

Naktsmītne Rankas jauniešu iniciatīvu centrā „B.u.M.s." maksās vienu latu bez pievienotās vērtības nodokļa personai par nakti.  

Gulbenes jauniešu centrā "Bāze" nakšņošana maksās 5 latus bez pievienotās vērtības nodokļa personai par vienu nakti, taču cena kļūst mazāka - līdz 4 latiem - par nakti personai, ja naktsmājas nepieciešamas cilvēku grupai ilgāk par divām naktīm. Atsevišķi jāmaksā, ja ir vēlme izmantot "Bāzes" citas telpas vai aparatūru. Lielās zāles noma maksās 5 latus stundā un 25 latus dienā bez pievienotās vērtības nodokļa, semināru telpas noma - attiecīgi 4 un 20 latus, mūzikas telpas noma - 2 un 10 latus, apskaņošanas aparatūras noma - 5 un 15 latus, projektora noma - 2 un 5 latus, datortehnikas noma - 2 un 5 latus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas