Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sociālajā dienestā darbosies atbalsta centrs 2

Janvāra otrajā pusē vai februāra sākumā novada sociālajā dienestā sāks darboties atbalsta centrs.

Atbalsta centrā iedzīvotājiem būs iespēja apgūt datorprasmes, nodarboties ar māla veidošanu, mācīties tapot, kā arī darboties citās interešu grupās.


Sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs stāsta, ka šis centrs ir vairāk paredzēts ģimenēm ar bērniem, pirmspensijas vecuma cilvēkiem, kā arī mazaizsargātām iedzīvotāju grupām. Atbalsta centrā notiks dažādas radošās darbnīcas, būs lekcijas, psihologa un sociālā darbinieka konsultācijas, varēs lasīt presi, savukārt bērni varēs spēlēties ar galda spēlēm. Iedzīvotājiem būs arī iespēja apgūt datorprasmes, lai paši pēc tam mācētu, piemēram, uzrakstīt iesniegumu, lasīt jaunākās ziņas internetā, veikt dažādus maksājumus ar internetbankas starpniecību. Jau tagad liela interese esot par māla darbnīcu.

 

Tapošanas darbnīcā vienlaikus varēs strādāt seši cilvēki, jo ir sagādāti seši grābekļi. Savukārt, ja, piemēram, kāda mamma būs atnākusi uz lekciju pie psihologa, bērns tajā pašā laikā varēs spēlēt galda spēles.


Radošajām darbnīcām būs noteikts laiks, kad varēs nākt un darboties. Sociālajā dienestā norāda, ka par konkrētu laiku iedzīvotāji tiks informēti.


Par to, cik liela būs atsaucība, sociālā dienesta vadībai pagaidām grūti spriest. "Ir jānotiek pirmajām nodarbībām, lai saprastu, cik tas ir vajadzīgs un saistošs iedzīvotājiem.


Projekta kopējās izmaksas ir aptuveni 7000 latu, un to līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Der padomāt, lai nodarbības, lekcijas u.c. pasākumi notiktu tādā laikā, lai šie cilvēki, kuriem ir interese, tos varētu apmeklēt ārpus darba laika. Centra darbība taču nav paredzēta tikai un vienīgi bezdardniekiem un citām BEZINTERESES cilvēku grupām. Un nekur nav norādīts, ka projektā paredzētas aktivitātes ir jāpaspēj īstenot darba laikā.

pirms 6 gadiem, 2013.01.09 09:44

Vietējās ziņas