Sociālās aprūpes centrs “Jaungulbenes Alejas” dāvanā saņem datorus

Telekomunikāciju iekārtu tirgotājs “LMT Retail&Logistics” uzdāvinājis 40 portatīvos datorus dažādām Latvijas iestādēm un organizācijām. Tie būs pieejami bērniem mācību vajadzībām un citiem iedzīvotājiem, kuriem līdz šim nebija pieejami datori darbam un ikdienas saziņai. Lielākā daļa datoru - 25 - nonākuši Vidzemē, arī Gulbenes novada sociālās aprūpes centrā "Jaungulbenes Alejas".

Līdz šim “Jaungulbenes Alejās” varēja klientiem piedāvāt tikai vienu stacionāro datoru, bet tagad, sekojot mūsdienu tendencēm, klienti var sev vēlamā un ērtā veidā lietot portatīvo datoru. "Jaungulbenes Aleju" seniori ir priecīgi par iespēju klausīties mūziku, lasīt ziņas un arī sazināties sociālajos tīklos.

Datori “Acer TMB117” nogādāti Valmieras bāriņtiesā, Vecpiebalgas novada pamatskolā, Gulbenes novada sociālās aprūpes centrā “Jaungulbenes alejas” un biedrībā “Jaunieši Alūksnes novadam”.

Lai gan pagājis vairāk nekā gads kopš pandēmijas un attālināto mācību sākuma, Latvijā joprojām netrūkst bērnu, kuri nevar pilnvērtīgi piedalīties mācību procesā, jo viņiem nav pieejamas nepieciešamās iekārtas. Lai novērstu situāciju, kad daļa skolēnu nevar iegūt izglītību atbilstoši mācību programmai, “LMT Retail&Logistics” dāvina portatīvos datorus iestādēm un organizācijām Latvijas reģionos, kas nodrošinās datoru pieejamību bērniem, kuriem tas nepieciešams. Tāpat datorus saņems arī seniori, jaunie pedagogi un citi iedzīvotājiem, kuriem datori nodrošinās ērtāku darba procesu un saziņu ar tuviniekiem.

“Gada laikā Latvijas sabiedrība ir bijusi spiesta strauji digitalizēties un apgūt attālinātās komunikācijas rīkus. Mācības no mājām ir sagādājušas virkni neērtību vecākiem, bet vienlaikus pavērušas jaunus prasmju apvāršņus bērniem, nodrošinot maksimāli pilnvērtīgu mācību procesu pašizolācijas apstākļos. Tomēr ne visiem šāda iespēja ir bijusi. 40 portatīvie datori, ko “LMT Retail&Logistics” šonedēļ ziedo, palīdzēs mazināt plaisu zināšanās starp bērniem, kuri datoru lieto ikdienā, un tiem, kuri, iespējams, gada laikā nav piedalījušies nevienā nodarbībā “Zoom”,” pauž “LMT Retail&Logistics” valdes priekšsēdētājs Rinalds Kalniņš.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas