Sociopsiholoģijas interesenti brauc uz Gulbeni

Gulbenes rajonā viesosies Sociopsiholoģijas asociācijas organizēto lekciju apmēram 80 klausītāji no visas Latvijas.

Sociopsiholoģijas asociācijas valdes priekšsēdētājs Pauls Stelps "Dzirksteli" informē, ka no Rīgas 200 kilometru tālās Gulbenes apmeklējuma mērķis ir satikt interesantus cilvēkus, kas prot paši sevi nodarbināt un nesūdzas par krīzi.

 

"Braucam ekskursijā un skatāmies, kā cilvēki dzīvo. Šoreiz ideja ir tāda - satikt cilvēkus, kas no lielām pilsētām vai citiem novadiem ir pārcēlušies uz dzīvo laukos Gulbenes rajonā. Tie būs cilvēki, ka prot amatus paši un iemāca bērniem, kas prot saimniekot laukos," saka P. Stelps.

 

Viņš klāsta, ka paredzēta viesošanās Gulbenes Tautas lietišķās mākslas studijā "Sagša", kā arī kādā Gulbenes rajona bioloģiskajā saimniecībā, lai redzētu, kā cilvēki paši ar savu roku darbu palīdz sev izdzīvot šajos grūtajos laikos. 

 

"Sagšas" vadītāja Biruta Akmentiņa "Dzirksteli" informē, ka pulksten 13.30 Sociopsiholoģijas asociācijas lekciju klausītāji viesosies Gulbenes kultūras centrā.

 

"Stāstīsim viesiem kā roku darbs var uzlabot cilvēka dzīves kvalitāti un kā ar rokdarbu palīdzību šajos laikos var izķepuroties no visām nebūšanām, saglabājot sevī optimismu," saka B.Akmentiņa. 

 

Viesus viņa vedīšot arī uz mājām pie gulbenieša Laimoņa Dziedātāja, kas nodarbojas ar koka grebšanu.

 

Sociopsiholoģijas asociācijas interesentiem dažādās Latvijas pilsētās organizē lekcijas, kurās eksperti stāsta par pasaules uzbūvi un ezotērikas pamatiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas