Soda par aizlieguma zīmju neievērošanu 14

Ceļu policija turpinās kontrolēt ierobežojumu ievērošanu
Gulbenes ielās joprojām turpinās remontdarbi, tādēļ autovadītājiem daudzviet ir jāsaskaras ar ierobežojumiem, diemžēl daudzi šos ierobežojumus neievēro. Kontrolējot, kā gulbenieši tos ievēro, līdz pirmdienai ceļu policija jau bija sastādījusi 27 protokolus.

Aizlieguma zīmes pilsētā uz vairākām ielām ir izvietotas jau diezgan ilgu laiku, taču cilvēki turpināja tās neievērot. Jau pirms kāda laika Gulbenes rajona policijas pārvaldes Kārtības policijas biroja 3.nodaļas priekšnieks Kārlis Kārkliņš intervijā laikrakstam teica – ja ierobežojumi netiks ievēroti, ceļu policija būs spiesta pielietot sankcijas.


Strādnieki nevar pastrādāt

 

Autovadītājiem, kas tika aizturēti par aizlieguma zīmju neievērošanu, tika uzlikts 20 latu naudas sods, kā arī piešķirts viens soda punkts. K.Kārkliņš piebilst, ka pārkāpēju ir ļoti daudz, taču visiem, protams, nav iespējams izsekot līdzi. “Tomēr tie, kas ir apturēti, tiek arī sodīti, brīdinājumus mēs neizsakām,” saka K.Kārkliņš. “Cilvēki, kas dzīvo vai strādā, vai brauc nogādāt vai saņemt kravu, var braukt šajās teritorijās, taču arī šiem cilvēkiem ir jāuzrāda kāds dokuments, kas to apliecina, citādi katrs otrais sāks izmantot šīs iespējas un apgalvot, ka viņš var tur braukt. Cilvēkiem ir jāsaprot, ka tā nav mūsu iegriba, vienkārši strādnieki nevar normāli pastrādāt, jo viņiem nepārtraukti tiek traucēts.”

 

Izdevīgāk iet kājām

 

Lai nokļūtu uz policijas pārvaldi, policijas darbinieki tagad izmanto ceļu caur Jaunatnes parku. Arī vairāki gulbenieši tagad izmanto šo celiņu un atstāj savas automašīnas šī ceļa malā. “Autovadītājiem gan būtu jāzina, ka apstāties un stāvēt aizliegts ir vietās, kur attālums līdz brauktuves malai ir mazāks par 3 metriem, bet gājēju celiņš vispār ir tikai četrus metrus plats. Jāsaprot arī tas, ka diez vai braukšana caur parku šobrīd ir izdevīgākais variants, tālāk taču viņš tik un tā nekur netiek. Mašīnas taču var novietot, piemēram, stāvlaukumā pie kultūras nama vai kādā citā brīvā vietā un aiziet līdz nepieciešamajai vietai kājām,” saka ceļu policijas priekšnieks.

 

Turpinās kontrolēt

 

Ielu rekonstrukcijas darbi pilsētā turpināsies vēl diezgan ilgi, un cilvēkiem būs jāsaskaras ar arvien jauniem ierobežojumiem. K.Kārkliņš gulbeniešiem iesaka būt saprotošiem un ievērot šos ierobežojumus. Viņš piebilst, ka protams, arī ceļu policija turpinās kontrolēt, kā ierobežojumi tiek ievēroti.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

iedz

ziniet nau gruti paiet ar kajam , bet ari pilicijas darbinieka ateiksmi nau zolida nau cilveciska par to iet runa , citreiz sanak ka apjuk uz cela kad tieši centra remontdarbi un nezini ko darit ,-bet šeit jau vahte policisti aiz krumiem , ka tik nokert kadu , un uzlikt sodu , no cilveciska viedokla nau musi policisti zolidi , jamacas viniem piemeram no lietuvas policijas tur pavisam savadak ticiet mam nevar salidzinat ar Latviju , Ar cienu ,,,,

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 13:58

njaa - pilseta laikam visi biezi, ka gruti ar kajam kaut kur paiet + naudas benzinam un sodm nav zel...

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 09:02

Ne jau tie naudas sodi,ko iekasē CP, nonāk viņu rokās, bet gan Valsts kasē!Viņi tikai un vienīgi dara savu darbu, negribat,lai Jūs soda? Ievērojiet CSN-ļoti Vienkārši!Ja pārkāpējs zin, ka strīdēties ir bezjēdzīgi, nu nepārkāp tos noteikumus aizej ar kājām, nekas slikts taču nenotiks!Cieniet sevi un tad arī Jūs cienīs!

pirms 11 gadiem, 2009.05.20 08:27

iedz

ziniet pa centru vispar nevar pabraukt, ! nedrikst policijai sodit uzreizi - bet vajag cilvekam vaditajam palidzet paskaidrot cilveciski , ka daras normalas valstis ,tas tikai pie mums latvija uzreizi cilu policija pilnigi uzbruk - ka tik UZLIKT SODU , pilnigi ka ienaidnieki .

pirms 11 gadiem, 2009.05.19 22:40

Uz ielu remonta laiku būtu vismaz atcēluši
vienvirziena zīmju darbību.Bet labāk tak "uzvārīties"...

pirms 11 gadiem, 2009.05.19 22:25

gacha

Jā,es dzīvoju Ābeļu ielā,kur notiek ceļu remonti un man arī ceļu policija uzlika naudas sodu,jo es braucu pa Ozolu ielu gar policiju,taču vienīgā iespēja kā nokļūt mājās bija no Ozolu ielas cauri tiesas mājas pagalmam.Ja es būtu apturēts Ābeļu ielā protams man sods nebūtu,jo es tur dzīvoju,taču Ābeļu iela bija pārrakta un nepārkāpjot noteikumus es mājās atbraukt nevarēju.Tikai nesaprotu,kur ir mana vaina? Skaidroties ar policistiem bija bezjēdzīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.05.19 22:11

vivs

poličiem kaut kas smadzenēs sagriezies - dokumentus viņiem uzrādīt, ka dzīvo vai strādā! Žēl, ka nedzīvoju Gulbenē. Es viņiem TĀDUS dokmentus, protams, ka (ne)uzrādītu! Bet šajos badalaikos latus 80 no poličiem vēlāk attiesātu par analfabētisku manu pienākumu un likumdošanas traktēšanu. Sīkums, bet tomēr patīkami.

pirms 11 gadiem, 2009.05.19 21:49

kikausis

Jā par tām zīmēm runājot. Vajadzēja gan nofotogrāfēt kā viņas līdz sestienai bija izvietotas, blakus zīmei- iebraukt aizliekts- nolikta zīme kas norāda pagaidu apbraukšanas ceļu to norādot ar iepriekšējo zīmi aizliegtajā virzienā. Cik vieglprātīga attieksme zīmju izvietotājiem tāda arī autobraucējiem. Ko gan man būtu jāievēro.Sviests!

pirms 11 gadiem, 2009.05.19 17:24

Nabadziņi Gulbenes centrs tik liels ka ar kājām nevar apiet......

pirms 11 gadiem, 2009.05.19 17:23

zebra

Stulbākais nupat ir tas, ka ne vairs normāli pie mājas piebraukt, ne pie darba. Karājies ar savu mašīnu gaisā kā pamuļķis. ja nevajadzētu mašīnu darbam, tad lai stāv, bet ir jābrauc gandrīz katru dienu. Tā arī izskatās, kā sākumā rakstīja, ka strādās darbu veicēji, kas nekad agrāk to nav darījuši. Tik nesakarīga darbu plānošana, ka baisi paliek, kā šito pārdzīvot.

pirms 11 gadiem, 2009.05.19 17:00

Menti tagat vares bisku uzvarities tagat!!!
vini pat bridinajumu nedot bet uzreiz ar naudas sosu soda..........

pirms 11 gadiem, 2009.05.19 16:26

zīmes jau arī "interesanti" izliktas, piemēram Bērzu ielā vienvirziena zonā, kāda velna pēc aizlieguma zīme uzlikta tādā virzienā kā pēc noteikumiem satiksme nenotiek?! Un šķiet tas nav vienīgais kuriozs ar zīmēm Gulbenē.

pirms 11 gadiem, 2009.05.19 15:56

Vajag ļooti pacensties,lai kaut ko nepārkāptu.Patreiz Gulbene izrakņāta no vienas vietas.Varbūt varēja sākt pēc kārtas. Pabeigt vienu ielu,tad sākt otru.Varbūt arī nevarēja.Katrā ziņā tagd autobraucējs Gulbenē ir viegls peļņas avots!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.05.19 15:28

Vietējās ziņas