Soda suņa saimnieci un iereibušus jauniešus 3

Gulbenes novada domes Administratīvā komisija 22.oktobrī izskatīja piecas administratīvo pārkāpumu lietas.


Administratīvās komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bogdans stāsta, ka kāda suņa saimniece sodīta ar 25 eiro lielu soda naudu, bez dzīvnieka konfiskācijas. Kārtības policijas nodaļas inspektors administratīvā pārkāpuma protokolu sastādījis Tirzas pagasta iedzīvotājam par to, ka 6.oktobrī Tirzas pagastā tika konstatēts, ka kādai sievietes suns atrodas nepiesiets un brīvi pārvietojas pa Tirzas pagastu. Suns nav vakcinēts likumā noteiktajā kārtībā. Suņa saimniece paskaidrojusi, ka suns esot bezšķirnes un šogad vēl nav potēts. Parasti vakarpusē suni palaižot vaļā, lai izskrienoties. Suns mēdzot klaiņot.


Kārtējo reizi nepilngadīgie esot pieķerti lietojam alkoholu. 8.oktobra vakarā alkoholiskos dzērienus Jaungulbenes pagastā pie Jaungulbenes pils vārtiem lietojuši trīs Jaungulbenes profesionālās vidusskolas skolēni - 16 un 17 gadus veci puiši un 17 gadus veca meitene. Katram skolēnam ir bijis savs iemesls alkoholisko dzērienu lietošanai, piemēram, 17 gadus vecais jaunietis dzēris vienkārši tāpat, 16 gadus vecais skolnieks svinējis drauga dzimšanas dienu, bet meitene dzērusi, jo vienkārši ar draugiem norunājuši iedzert.


Administratīvā komisija pieņēma lēmumus par saukšanu pie administratīvās atbildības un nolēma atzīt par vainīgiem skolēnus, un sodīja 17 gadus veco zēnu ar naudas sodu 10 eiro, jaunāko skolnieku ar 15 eiro un meiteni ar 5 eiro lielu soda naudu.


M.Bogdans informē, ka tika saņemta administratīvā pārkāpuma lieta no Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Balvu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas. Saskaņā ar personai sastādīto administratīvā pārkāpuma protokolu pārkāpums kvalificēts pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 186.panta otrās daļas, tas ir, par dzīvesvietas nedeklarēšanu. Administratīvā komisija pieņēma lēmumu par saukšanu pie administratīvās atbildības un nolēma atzīt par vainīgu personu, kuru sauc pie administratīvās atbildības, un izteikt brīdinājumu. Šajā gadījumā Gulbenes pilsētas iedzīvotājs kopš 2014.gada maija dzīvo bez deklarētās dzīvesvietas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Drausmas

Kāds līmenis tai Jaung.prof.sk.!No normālām ģimenēm bērni jau tur neiet mācīties.

pirms 6 gadiem, 2014.11.01 11:05

Kaimiņš

Vai kāds suņu ķērās nevarētu apciemot Vecstāmerienu? Tur tādu suņu, kas palaisti "izskrieties", pietiktu vairākām adm. komisijām un labi papildinātu budžetu. Laipni lūgti, policistu kungi!

pirms 6 gadiem, 2014.11.02 11:57

bīns

Tie iemesli iedzert skan kā laba anekdote.:)

pirms 6 gadiem, 2014.11.03 11:05

Vietējās ziņas