Sola pašvaldības atbalstu Vītolu ģimenei interneta portāla izveidošanā

Portāls www.diena lv informē, ka Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters (TP) pēc tikšanās pagājušās nedēļas nogalē ar LNT Dziedošo ģimeņu šova uzvarētājiem Vītolu ģimeni Dienai atzina, ka pašvaldība apsolījusi atbalstu ģimenei interneta portāla izveidošanā, lai īstenotu alternatīvās izglītības skolas dibināšanu.

Sākotnēji paredzēts izveidot nevalstisko organizāciju un apzināt domubiedrus ar interneta portāla palīdzību. Novada dome varētu palīdzēt, piedāvājot savus speciālistus, kā arī telpas. Tāpat pašvaldības darbinieki varētu iesaistīties projektu sagatavošanā finansējuma piesaistei, lai īstenotu Vītolu ģimenes idejas, informē www.diena.lv.

 

A.Ceļapīters, kas vēroja dziedošo ģimeņu šova finālu klātienē, atzina, ka tagad viņam kolēģi no citām pašvaldībām vaicājot, kā varētu uzaicināt Vītolu ģimeni pie sevis.

 

Dziedošā ģimene no Liezēres Madonas rajonā jau ir bijusi pazīstama arī agrāk. Pēc uzvaras šovā tā ir koncertējusi Madonā un ir gatava uzstāties arī citur, ja pasākumam nav komerciāls raksturs, skaidroja pašvaldības vadītājs.

 

Šova laikā pagasta pārvalde bija nodrošinājusi ģimeni arī ar transportu, lai tā varētu nokļūt Rīgā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas