Sola sakārtot Madonas šoseju 9

Gulbenes novadā 9.aprīlī viesojās satiksmes ministrs Anrijs Matīss, lai tiktos ar novada domes vadību, deputātiem un pārvalžu vadītājiem un runātu par autoceļu uzturēšanu un sakārtošanu, dzelzceļa atjaunošanu, kā arī citass svarīgas satiksmes nozares aktualitātes.

Uz šo tikšanos bija ieradušies arī VAS “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs un VAS “Latvijas dzelzceļš” valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis.


Vizītes laikā ministrs arī apskatīja dzelzceļa staciju, kā arī Gulbenes-Madonas šoseju, kas gulbeniešus ļoti uztrauc. Tāpēc arī ministrs tika vests apskatīties šo ceļu.

Ministrs norādīja, ka šis ceļš mūsu pusē, protams, ir prioritāri sakārtojams un tas tuvākajā laikā arī tiks darīts. Šī šoseja tiks sadalīta piecos posmos, kas pakāpeniski arī tiks rekonstruēti. Ministrs solīja, ka, beidzoties projektēšanas darbiem, nākamgad jau varēs sludināt iepirkumu konkursus darbiem vienā vai divos posmos un sākt arī rekonstrukciju.

A.Matīss norādīja, ka remontdarbi tuvākajā laikā ir paredzēti arī virzienā no Gulbenes uz Balviem, tāpat arī Smiltenes un Alūksnes virzienā. Šī ziema mūs ir lutinājusi, un tādējādi radās arī iespēja ietaupīt līdzekļus no ziemas uzturēšanas darbiem. Ministrs piebilda, ka arī bedrīšu uz ceļiem šogad esot mazāk un arī tur būšot ietaupījums. Šo ietaupīto naudu galvenokārt ir paredzēts ieguldīt vietējo ceļu sakārtošanā. Tā paredzēts sakārtot arī ceļa Ozolkalns-Lejasciems posmus.

Vizītes laikā tika runāts arī par dzelzceļa līnijas atjaunošanu Krievijas virzienā. Ministrs norādīja, ka dzelzceļa līnijas atjaunošanas izmaksas ir ļoti lielas. Viņš piebilda, ka viss ir izdarāms, ja vien ir redzams potenciāls, kādā veidā šo naudu var atgūt atpakaļ. Gan ministrs, gan arī U.Magonis uzsvēra, ka ir jāanalizē situācija un jāveic aprēķini.


Nobeigumā tika pārrunāti ari citas ceļu uzturēšanas un sakārtošanas aktualitātes.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Intars Tālbergs

stepanovs atkal varēs pirms vēlēšanām lielīties par satiksmes ministra doto solījumu par ceļa atjaunošanu līdz Madonai un par it kā ''iespējamo'' paša nozagto sliežu ceļa atjaunošanu līdz Pitālovai, viņš ir īsts oranžās domas gigants

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 13:01

kritika

Zorgevics bija tas, kurš likvidēja dzelzceļu, par viņa tā laika iegūtiem līdzekļiem,lai atjauno šīs līnijas.

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 13:19

Jaņuks

Solīts makā nekrīt!Deputāti māk tik solīt!Nāks vēlēšanas,citi ministri.citi solījumi!Visam vajag naudu,bet parastā tauta ieslīgst vairāk nabadzībā!

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 15:30

ha

Tagad divus trīs gadus muļļās ieceres projektu par ceļa rekonstruciju un tad pēc pieciem gadiem pateiks sorry nesanāca naudiš, asfalts sabrucis, neatjaunosim, tā pat sen jau neviens nebraukā pa šo ceļu.

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 16:03

mtz

Solijumi!!!ŠITAM viegli solit viņam par TO nebus jāatbild!KONONOvs!!!Tikko teica kad latvija ceļu par daudz?!Vajag likvidet!!! Un te pēkšni...........!?Dīvu dodies par šo valstiņu!
Un jus taču atkal par viņiem balsosiet!!!

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 20:28

Boss

Ko tur tas perversais Caunītis dara nevienam nav saprotama tāda rīcība. Kā var tā apšmucējies pa visu Latviju ar perversiem tekstiem un bildēm internetā vēl sēdēt tur un rādīties cilvēkiem acīs?

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 22:56

#######

Tādas bildes tiešām var likt internetā,jo vīrietis glīts!

pirms 7 gadiem, 2014.04.12 09:45

...

neķengā Caunīti... labāk padomā par to degradējušos sievieti, kas uz kaut ko tādu gatava... kas dabūjusi kurvīti spēj tik tālu iet.... Caunītis ir īstajā vietā, esmu bijusi uz dažādām tikšanās reizēm, vienīgais no deputātiem māk atbildēt uz dzēlīgiem ,kašķīgiem jautājumiem...

pirms 7 gadiem, 2014.04.12 16:27

dfg

stepanovam silda sirdi tikai iespeja dabut OTKATU no Latvijas valsts finansetiem projektiem

pirms 7 gadiem, 2014.04.12 13:21

Vietējās ziņas