Sola siltu laiku un lietu 1

Sinoptiķi sola, ka tuvākajās dienās saulains un skaidrs laiks mīsies ar lietainu un mākoņainu laiku, taču gaisa temperatūra dienā joprojām saglabāsies plus 10 grādu robežās.

Piektdien debesis būs apmākušās, bez ievērojamiem nokrišņiem, naktī un no rīta iespējama migla. Pūtīs ziemeļaustrumu, austrumu vējš 3 līdz 8 metri sekundē. Gaisa temperatūra naktī - 0, plus 2 grādi, dienā plus 9, plus 11 grādi. Arī sestdien būs mākoņains laiks, taču brīžiem debesis arī skaidrosies. Vietām gaidāms arī neliels
īslaicīgs lietus. Naktī un no rīta iespējama migla. Gaisa temperatūra naktī būs plus 2, plus 4 grādi, dienā - plus 10, plus 11 grādi. Arī svētdien laika apstākļi būs līdzīgi, tāpat kā sestdien gaidāms arī neliels lietus. Vējš iegriezīsies no austrumiem un dienvidaustrumiem (4 līdz 9 metri sekundē). Gaisa temperatūra naktī būs plus 3, plus 5 grādi, dienā - plus 10, plus 12 grādi.

 


Lietus gaidāms arī nākamās nedēļas sākumā, taču brīžiem debesis var arī skaidroties. Pūtīs austrumu vējš 5 līdz 10 metri sekundē. Gaisa temperatūra naktī būs plus 4, plus 6 grādi, dienā - plus 11, plus 13 grādi. Savukārt 8.aprīlī gan naktī , gan dienā kļūs par dažiem grādiem vēsāks.

 

Aprīļa otrajā dekādē debesis pārsvarā būs apmākušās, tomēr pa brīdim var uzspīdēt arī saule. Sauss un saulains laiks mīsies ar lietainu. Vējš mainīsies no lēna uz mērenu. Gaisa temperatūra naktīs būs 0, plus 5 grādi (atsevišķās naktīs, debesīm skaidrojoties, gaidāms neliels sals līdz mīnus 4 grādiem), dienās - plus 4, plus 9 grādi, atsevišķās - līdz plus 15 grādiem.

 

Arī trešās dekādes sākumā un vidū gaidāms mākoņains laiks, bet brīžiem debesis var skaidroties. Iespējams arī slapjš sniegs un lietus. Pūtīs lēns un mērens ziemeļu virziena vējš. Gaisa temperatūra naktīs būs mīnus 2, plus 3 grādi (atsevišķās naktīs sals līdz mīnus 4 grādi), dienā - līdz plus 8 grādiem. Trešās dekādes beigās nokrišņu
būs arvien mazāk un saule uzspīdēs biežāk, kļūs arī siltāks. Pūtīs lēns un mērens dienvidu vējš. Gaisa temperatūra naktīs sasniegs pat 9 grādu atzīmi un dienā gaiss iesils pat līdz plus 19 grādiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Inga

gribas jau gan ne tikai pavasari, bet arī karstu vasaru

pirms 12 gadiem, 2008.04.02 20:37

Vietējās ziņas