Šonedēļ šķembas slaucīs arī uz ceļa Litene-Alūksne 4

Ceļu būvniecības uzņēmumi, kas pērn veikuši virsmas apstrādes darbus uz valsts autoceļiem, turpina slaucīt šķembas posmos, kur pagājušajā gadā veiktajos darbos ir parādījušies defekti, kā rezultātā šķembas atdalās no seguma. Atsevišķos posmos šķembas tiks slaucītas jau atkārtoti.

Šonedēļ šķembas plānots slaucīt arī uz autoceļa Litene–Alūksne (P43) posmā no Kāršu purva līdz Alūksnei (8.km-24,345.km).

Šķembu slaucīšana var tikt pārcelta nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā.

Lai samazinātu bojājumu riskus, posmos, kur ir konstatēti defekti, ieviesti arī ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Defekti garantijas ietvaros tiks laboti šīgada būvdarbu sezonā.

VSIA “Latvijas Valsts ceļi” aicina autobraucējus informēt par visiem gadījumiem, kad uz reģionālajiem autoceļiem ir novēroti defekti virsmas apstrādē vai ir nepieciešama atkārtota šķembu slaucīšana, zvanot uz bezmaksas diennakts informatīvo tālruni 80005555.


Vairāk par defektiem virsmas apstrādes posmos uz reģionālajiem autoceļiem, zaudējumu piedziņu, garantijas saistībām un virsmas apstrādes tehnoloģiju lasi šeit

Pievieno komentāru

Komentāri 4

akmens

No zvanīšanas man nekas nemainās, trešais stikls - divos gados. Kasko kantora palika žēl, dodos cīņā ar 8 CRB... kantori. Trešajām pusēm nodarītais zaudejums jāatlīdzina to saka LR CL , kurš jau apstiprināts pagājušajā gadsimtā.

pirms 6 mēnešiem, 2021.03.18 17:22

Maija

Uzskatu ka šis darbs ir atkal veikts ķeksīša pēc. Ja reiz berat šķembiņas uz ceļa,tad zināt, kā tās iestrādāt iekšā ceļā. Labi ja noslaukot,tās paliek ceļa malā un pilda kaut kādu savu darbu. Bet ja tās visas ir grāvī un blakus tīrumā ,tad tā nauda burtiski ir zemē nomesta. Pat sagrābt nevari!!!! Tā mēs saimniekojam moderni.

pirms 6 mēnešiem, 2021.03.18 17:38

Es

Ja jūs tauta zinātu kā viņi lāpa bedres tas ir murgs, telefons pie auss lej to piķi bedrē, kaut ko pasit aizbrauc. Nākamajā dienā tā bedre ir vaļā. Tādi slaisti, ka gribas iemaukt pa galvu

pirms 6 mēnešiem, 2021.03.20 17:23

Vietējās ziņas