Šovs Ralfam palīdz atgūt pašpārliecību 29

LNT šova finālā "Zvaigžņu lietus 2" svētdien mūsu Ralfs Rubenis ar rīdzinieci Lauru Kosīti ierindojušies otrajā vietā.

"Paldies par atbalstu! Gandarījums par dalību šovā ir, taču nedaudz nomāc tukšuma sajūta, kas tagad ir iestājusies. Divus mēnešus ir strādāts lielā tempā. Tagad ir tāda pēcgarša, tai jānosēžas. Būs labi. Tomēr katrā ziņā pietrūks kaut kā," "Dzirkstelei" saka Ralfs.

Gāja "uz nažiem" Finālā pēc pirmā dziedājuma žūrija, kuras sastāvā bija aktrise Ausma Kantāne, mūziķis Ivo Fomins, aktrise Ieva Puķe un režisors Valdis Lūriņš, Ralfam un Laurai piešķīra 36 punktus, Nikolā Roldānam un Kristīnai Zahārovai - 37 punktus. Pēc otrās dziesmas žūrija Nikolā un Kristīnai piešķīra maksimālo punktu skaitu - 40, bet Laura un Ralfs pēc otrās dziesmas saņēma 37 punktus. Ņemot vērā arī skatītāju balsojumu, par uzvarētājiem tika pasludināti Nikolā ar Kristīnu. Bet Laura tēlaini sacīja: "Mums ar Ralfu ir sudraba medaļa." Par to arī skatītājiem Gulbenes rajonā ir liels prieks.

 

Finālā dalībnieki bija sagatavojuši īpaši aizraujošus un krāšņus priekšnesumus. Cīnoties par uzvaru, Laura ar Ralfu dziedāja Mārtiņa Freimaņa dziesmu "Spārni un Vējš" un Ralfa dziesmu "Es nevaru būt balts".

Balva nav stimuls

Par saņemto balvu - jauno televizoru - Ralfs saka: "Es tāpat maz skatos televīzijas pārraides." Ne jau balvas ir stimuls dalībai šovā, Ralfs uzsver, ka būtība ir citur:

 

"Publikas uzmanība. Iespējas. Būtībā esmu dabūjis, ko gribējis. Sākumā man nebija domas, ka tikšu tik tālu, - līdz pašam finālam. Nebiju cerējis, ka viss izvērsīsies tā."

 

Ralfs saka, ka neapstāsies, lūkos piepildīt savu dzīvi ar jauniem iespaidiem, emocijām, turpinās radoši darboties kā mūziķis, kas ir viņa maizes darbs. Viņš neslēpj, ka šovs ļāvis pašam garīgi, muzikāli, vokāli un fiziski atjaunoties, ļāvis justies jaunam un ideju bagātam.

 

"Esmu atguvis pašpārliecību. Ticību sev. Līdz tam man bija ilgs periods daudzu gadu garumā, kad es īsti nezināju, ko gribu. Tagad es zinu. Zinu arī, ko es varu. Turpināšu strādāt," saka Ralfs.

 

Noslēgs rēķinus ar pagātni

Noslēdzot "rēķinus ar pagātni", Ralfs plāno izdot dziesmu izlasi "Atspulgi", kurā būs ietvertas dziesmas, kas dziedātas šovā un ieguvušas jaunas krāsas. Paredzams, ka albums taps mēneša laikā. Albumā, protams, būs dziesmas "Es nevaru būt balts" jaunais remikss, kā arī jauna dziesma "Neatvairāms". Pēc šā albuma izdošanas Ralfs ar pilnu krūti ķeršoties pie komponēšanas.

 

Vienlaikus mūziķis turpina plānot uzstāšanās koncertos dažādās Latvijas malās. 15.novembrī viņu dzirdēs un redzēs Gulbenē, Vecgulbenes muižā, kur godinātajiem novadniekiem Ralfs veltīs vairākas dziesmas. Savukārt 22.novembrī pulksten 19.00 Kalnienā Ralfs dziedās ne tikai jaunajiem ļaudīm, bet arī vidējam un vecākajam gadagājumam, bērniem.

 

Jautāts, vai plānoti vēl kopīgi projekti vai uzstāšanās ar Lauru, Ralfs neatbild uzreiz. Brīdi padomājis, viņš saka, ka to nezina. Par dalību citos šovos viņš bilst: "Lai tie būtu ne sliktāki par šo!"

Pievieno komentāru

Komentāri 29

Hetere

Patiesam lieli malaci tik taaalu tika,taaadi krami.

pirms 12 gadiem, 2008.11.08 13:58

Jenots

Es nemaz nezinaju ka Ralfiks bija pazaudejis pasparliecinatibu.

pirms 12 gadiem, 2008.11.08 13:47

j

PALASIET ŠEIT
http://www.vipi.lv/1/5/?id_news=26117
ĻOTI INERESANTI

pirms 12 gadiem, 2008.11.07 21:29

Andris

Ralfs ruuule ,es tevi miilu vecit,prauc atkal pie mums spelet.

pirms 12 gadiem, 2008.11.06 21:08

Jena

Pec manam domam bija samera labi,japiezime gan ka lidzjuteji loti uzticigi,ir vinam savs uzticams atbalstitaju loks,bet bija jutams ka ta nav vina liiga,vins vairak pieslipejies pie laukiem,tas jutams vina dziedajuma.

pirms 12 gadiem, 2008.11.06 18:57

SSS

teikshu taa...: Neviens, aicinot uz sovu nepaarbauda dziedaashanas maku, ja muuzikis tika aicinaats, taatad showa intereseem....Otros paara daliibniekus izveelas tiesji, lai peec iespeeja mazaak buutu sakars ar dziedaashanu!!! Sajaa gadiijumaa no organizatoru puses bija netisni salikt taadu Kristapu un Draaki...Un vai kaads pamaniija, ka Laura bija arii saakusi labaak dziedaat? vai kaads pamaniija to, ka pa 10 nedeeljaam bija progress??? Vai tad 1 vietas ieguveejiem taads bij? Roldaans kaa dziedaaja taa dzied!!! Taa luuk, jaaskataas uz visu no vairaakaam pueem! kas attiecas uz Ralfa dziedaashanu, vai tad kaadam ir aizliegts savas dziesmas ierakstiit un peec tam arii ieraxtaa vinja dziedaat??? Un ja veel taas tik ljoti patiik cilveekiem!!!Taa kaa man ir sakars ar dziedaashanu, tad es ljoti labi zinu, ko noziimee dziedaat dziivajaa... Bet 1. vieta tieshaam bija pelniita, jo man Ralfa dziesmas un vaardi ir liidzaas ikdienaa, un tie paliidz dziivot un elpot!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.06 17:15

sfinksai

Tā nav diršana,kā tu to nosauci,tā ir kritika! Un,ja cilvēks ir izvēlējies būt publiska,populāra persona,tad viņam šī kritika jāprot sagremot,ignorēt vai tajā ieklausīties!!!
Tāpēc esi nu tik laba,aizver savas žalūzijas un neatbildi Ralfa vietā,labi?
Lai viņam veicas,lai izdodas vēl pamācīties(jo cilvēks tomēr mācās visu mūžu) un lai dziesmas top arvien skaistākas!

pirms 12 gadiem, 2008.11.05 11:34

sfinksa

Malacis Ralf, tā tik turpini, mēs par tevi un ar tevi.Tu vislabākais un visforšākais!Un beidzat te pa internetu ***, ja paši neko neesat dzīvē sasnieguši, tad turat muti. Ejat grāvjus rakt, nevis deldēt dibenus pie datora un apriet citus.

pirms 12 gadiem, 2008.11.05 10:50

maiga vēsma

Nu,vispār labi teikts,Vētra!!! Taisnība jau vien tev ir...

pirms 12 gadiem, 2008.11.05 10:49

vētra

Neskanēja gan un baigi.Likās,ka viņš dzied labi,bet kad tika salikts vienlaicīgi ar profiņiem kopā - mežā.Viņš mauca,kā auru vilks.Pat tie,kas bija nedziedātāji,dziedāja stipri labāk.Ralfam ļoti nepatīk kritika,un ja cilvēks no tās nemācās,bet gan to ignorē,panākumu viņam nebūs.Lielīgs gan viņš ir,bet tajā šovā spārniņi bija apgriezti,jo zemeslode jau negriežās ap viņu.

pirms 12 gadiem, 2008.11.05 09:07

Izrādījās ka Ralfs māk dziedāt tikai savā stilā un tikai savas dziesmas.... nu galīgi neskanēja! Otro vietu viņi nebija pelnījuši, bet .... draugi, kam nav žēl naudiņas :))

pirms 12 gadiem, 2008.11.04 20:58

miza

Eva,runa jau nu toč nekur nevar iet...Gribēji izcelties,tik kaut kā nesanāca,ne? :)))
Bet Ralfs-malacis!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.04 20:09

eva

Neiet runa par mani, Kalniena jau nav ta vieta lidz kurai jatiek un par kuru jalepojas.

pirms 12 gadiem, 2008.11.04 16:17

Es

Jauki jau un patīkami,tomēr savējie!Ko tik latvieši nevar,ja ir enerģija un stimuls,neapstājies pie šāda sasnieguma.

pirms 12 gadiem, 2008.11.04 15:57

Vietējās ziņas