Spārītes parkā – asfalts

Atjaunināts asfalta gājēju celiņš Spārītes parkā. To novērojuši gulbenieši, kas regulāri staigā pa šo taciņu, sākot no R.Blaumaņa ielas, garām Brāļu kapiem, sporta centra stadionam un iziet uz Ozolu ielas. Šāda asfaltseguma taciņa tur bijusi kopš padomju laikiem, taču tagad tā kļuvusi gludāka.

Gulbenes pilsētas domes izpilddirektors Gvido Stucka klāsta, ka gājēju ceļš ir atjaunots atsevišķos posmos. Vēl darbs pilnībā nav pabeigts, un, ja laika apstākļi atļaus, uzlabojumi vēl turpināsies. "Tas ir gājēju ērtībai," saka G.Stucka. Cik būs izmaksājuši asfaltēšanas darbi, viņš pateikt nevar. Tikai bilst, ka "bija tāda iespēja", tāpēc asfaltsegums ir atjaunināts. Uz jautājumu, vai līdzīgi uzlabojumi parkos veikti arī citur pilsētā, G.Stucka atbild noraidoši. Pagaidām uzlabots tikai viens celiņš.

"Parkā arī cilvēki staigā. Gribas normālu segumu," "Dzirkstelei" saka Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs.

Viņš bilst, ka ir domāts, lai kopumā šī pilsētas mala izskatītos labi un būtu sakārtota.

"Ja mums izdosies Gulbenes ģimnāzijas ēdināšanas bloka, ģērbtuvju un jauno klašu izbūvi pabeigt, kā plānots, tad tas būs nozīmīgs veikums. Līdzās ir sporta komplekss ar trim zālēm. Gulbenes ciemiņi netic, ka mums tiek radītas tādas iespējas izaugsmei," saka N.Stepanovs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas