Spēlēs spēli “Jaunie Rīgas sargi”

Gulbenes sporta centra stadionā 24.oktobrī pulksten 10.00 norisināsies spēle jauniešiem "Jaunie Rīgas sargi". Pašlaik spēlei pieteikušās deviņas komandas. Par to informē spēles koordinatore Marta Romanova.

M.Romanova "Dzirkstelei" stāsta, ka jaunieši sadalīsies sešās grupās un darbosies sešās darbnīcās. Katrs no viņiem apgūs prasmes un zināšanas, kas saistītas ar āra dzīvi, piemēram, ugunskura kurināšana, orientēšanās mežā un apvidū, pirmās palīdzības sniegšana, Latvijas Brīvības cīņu vēsture. Pēc tam viņiem šīs zināšanas un prasmes uzreiz būs jāpielieto praksē. Viņi tiks sūtīti misijā ar kaujas uzdevumiem, proti, kontrolpunktos, komandai sastrādājoties, kopā būs jāveic dotie uzdevumi.

 

"Vajadzētu, lai spēlei piesakās 20 komandas, tāpēc aicinām jauniešus vēl pieteikties "Jaunajiem Rīgas sargiem". Jauniešiem ir jāizveido komanda no sešiem cilvēkiem: trīs meitenes un trīs zēni, vecumā no 14 līdz 19 gadiem, tad mājas lapā "www.jaunierigassargi.lv" ir jāaizpilda pieteikuma anketa, kurā jānorāda, kā viņus sauc, komandas moto un nosaukums, kā arī jāuzraksta, kāpēc viņi vēlas piedalīties spēlē, un jāatbild vēl uz dažiem jautājumiem," skaidro M.Romanova.

 

Viņa piebilst, ka spēle tiek organizēta ar mērķi, lai vairāk pastāstītu un pievērstu uzmanību jaunsardzei, Nacionālajiem Bruņotajiem Spēkiem un nepiespiestā veidā veicinātu patriotismu jauniešos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas