Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta centra vadītājam palielinās algu 11

Gulbenes sporta centra vadītājam Ziedonim Lazdiņa ar 1.martu plānots palielināt darbalgu no 718 latiem līdz 790 latiem pirms nodokļu nomaksas. Par to deputāti 20.februārī vienojās izglītības komitejas sēdē, galīgais lēmums tiks pieņemts novada domes sēdē 28.februārī.

27.decembrī spēkā stājās grozījumi Gulbenes sporta centra nolikumā, kas paredz papildu funkciju veikšanu - atbildību par sporta darba organizāciju novadā kopumā. Jaunums ir arī centra direktora vietnieka amats, kurā strādā Dace Anča. Algas palielinājums Z.Lazdiņam ir pelnīts un nav nemaz tik būtisks, uzskata novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls.

 

Viņa viedoklim pievienojās deputāts Jānis Naglis, raksturodams Z.Lazdiņu kā sava darba fanātiķi. J.Naglis uzskata, ka lielāka darba alga atbildīs šīs amatpersonas faktiskajai darba slodzei. Arī deputāts Ivars Kupčs uzsvēra, ka, apmeklējot Gulbenes sporta centru un slidotavu vakaros un brīvdienās, redz, ka vienmēr turpat ir arī Z.Lazdiņš, kurš organizē darbus un seko kārtībai.

 

Deputāts Guntis Blūms uzsvēra, ka Z.Lazdiņš ir tas cilvēks, kurš savu darbu veic atbildīgi un neskaita stundas arī vakaros un brīvdienās. "Viņa gadījumā nav tik būtiski, vai viņam ir uzdoti papildu pienākumi vai nav. Viņš tāpat tos pilda. Šis ir pozitīvs piemērs," sacīja G.Blūms.

 

Deputāte Ilze Mezīte vēlējās zināt, kā tad agrāk pašvaldība norēķinājās ar Z.Lazdiņu, jo viņš jau iepriekš nepieciešamības gadījumā ir veicis novada sporta darba organizatora pienākumus. Novada domes izpilddirektore Sarmīte Krišāne paskaidroja, ka tādos gadījumos pašvaldība viņam kārtoja vēl atsevišķu samaksu.

 

I.Mezīte nebija mierā un kritizēja domi par to, ka tā tikai palielina darba slodzi atsevišķiem kadriem, tā vietā, lai sabalansētu darbību. Taču vēl nesen bijis nodoms reorganizēt sporta darbu pilsētā un novadā tā, lai neviens nebūtu pārstrādājies.

 

Lai arī I.Mezīte izglītības komitejas sēdē principā nepiedalījās balsojumā par šo jautājumu, Z.Lazdiņš "Dzirkstelei" komentēja: "Man simpatizē šīs deputātes principiālā nostāja."

Pievieno komentāru

Komentāri 11

vietejais bingo

to - Ну понеслась
zini tādu vilcienu Rīga - Maskava? tur tev vieta, braucu uz savu zvaigzņu zemi un tur ar ***

pirms 6 gadiem, 2013.03.03 15:43

Un tagad es atbildesu Gulbim, meginasu latviesu val.
Var piekrist tam, ko rakstijat, ka pilseta nekas nav darits, lai atvieglot dzivi iedzivotajiem. Un es ari neatbalstu algas pacelsanu pilsetas domes ieredniem, jo uzskatu, ka vini nav to pelnijusi. Ka ari jasamazina to skaitu vismaz uz pusi. Iedzivotaju pilseta paliek mazak katru gadu, bet ierednu mazak nepaliek. Darba te nav, nodoklus izgudro jaunus vai pacel. Un pats skumjakais, ka velesanas neko neatrisinas, ja atnaks citi, turpinas iesakto...

pirms 6 gadiem, 2013.03.01 19:47

А я человека не оскарбляю, потому и не считаю нужным называться своим именем. А право, на каком языке высказывать свое мнение, я, оставляю за собой.
А то, что в городе сделано или не сделано, построено или сколько инвесторов привлекли, разговор отдельный и никакого отношения для публичного оскарбления этого человека не имеет.

pirms 6 gadiem, 2013.03.01 19:32

Gulbis Ну понеслась...

Par ko un kam būtu jāatbild.
Es tikai vēršu uzmanību uz to, ka novada amatpersonām tiek paaugstinātas algas, bet kas ir darīts, lai uzlabotu vienkārša iedzīvotāja ikdienu? Domei četru gadu laikā nav izdevies novadam un Gulbenes pilsētai piesaistīt nevienu (vidēju, nerunājot jau par lielu) ražošanas uzņēmumu, kura darbības rezultātā iedzīvotājiem tiktu nodrošināts darbs, nodokļu ieņēmumi novadam. Un pēc šādu lietu paveikšanas varētu paaugstināt algas pašvaldības iestādēs.
Un tagad, pirms kritizēt un izteikt piezīmes, padomājiet, vai man tomēr nav taisnība!?

pirms 6 gadiem, 2013.03.01 17:17

es

Vai tiešāmmūsu maspilsētā krīze ir beigusies,ka tik naski steidzam palielināt algas un veidot jaunas darbavietas pašvaldības uzņēmumos?

pirms 6 gadiem, 2013.03.01 14:51

...

"Ну понеслась..."
Un kāpēc pats komentētājs nav tik atklāts, kā prasa no otra...latviski nemākam izteikties...

pirms 6 gadiem, 2013.03.01 13:07

Ну понеслась... Вам что жалко каких-то пару десятков лат для человека?
А вот, когда подобное пишешь о человеке, это о Vai vajag?, то для честности надо бы назвать своё имя и фамилию. За подобные слова надо иметь смелость ответить. Но мы же смелые и самые честные?

pirms 6 gadiem, 2013.03.01 11:33

Vai vajag?

Straadaa daudz Lazdinja kungs, bet attieksme pret citiem cilveekiem gan kaa pret sunjiem!!! Diez vai pretiigaaku un citus necienoshaaku cilveeku visaa rajonaa vareetu atrast. Nekas, gan jau kaadreiz viss atspeeleesies un buus jaatbild par savaam pretekliibaam!!

pirms 6 gadiem, 2013.03.01 09:47

Gulbis

Un ko tad darīs vietniece? Vai tiešām pēkšņi darāmā ir tik daudz, ka direktors kopā ar vietnieku netiks galā un direktoram palielināsies slodze?
Kur tik skaties zili brīnumi mums novadā notiek, priekš muzeja 3 tūkstošu nav - ierēdniecībai palielina algas kopsummā par vairak nekā 1200 latiem menesī.

pirms 6 gadiem, 2013.02.27 18:28

alis

Nu nevajag murgot, novada domes vadītājai ir 855 ls uz rokas - te būs 790 ls uz papīra.

pirms 6 gadiem, 2013.02.27 15:19

Es

Vispirms ir jāmaina darbinieku attieksme un cieņa, tad var pielikt algu.
Lielāka alga par novada domes vadītāju.
Nu tagad varēs dzīvot.

pirms 6 gadiem, 2013.02.26 11:36

Vietējās ziņas