Sporta dejotāji veiksmīgi startē sacensībās

Pagājušajās brīvdienās 15 Gulbenes Bērzu pamatskolas sporta deju pāri piedalījās Vidzemes novada bērnu un jauniešu sporta deju sacensībās "Zvaigznītes 2009", kas notika Cēsu rajona Priekuļu kultūras namā, informē Gulbenes Bērzu pamatskolas sporta deju pulciņa skolotāja Sarmīte Ieleja.

Sacensībās piedalījās dejotāji no Aizkraukles, Alūksnes, Cēsīm, Limbažu, Madonas, Ogres, Rīgas, Valkas, Valmieras, kā arī Gulbenes rajona.


S.Ieleja stāsta, ka četri mūsu deju pāri (1.klases dejotāji Raivo Dailide un Elvita Lībiete, 4.klases dejotāji Rolands Tipāns un Viktorija Kuļikova, Klaids Aumeisters un Alise Krukovska, kā arī 6.klases dejotāji - Elvijs Smirnovs un Raimonda Keiša) izcīnīja iespēju dejot finālā un visi ieguva 4.vietu savā vecuma grupā. Dejotāji savā īpašumā ieguva diplomus un skaistas piemiņas balvas ar deju simboliku.


Deju skolotāja saka paldies visu dejotāju vecākiem, kuri varēja atbalstīt savus bērnus, un sevišķi tiem vecākiem, kuri atbalstīja bērnus klātienē Priekuļos.

 

"Bērni guva ļoti lielu pieredzi - redzēja, kā dejo citi viņu vecuma dejotāji, mācījās pārvarēt satraukumu un nodejot pēc iespējas labāk, kā arī redzēja deju demonstrējumus, ko izpildīja sporta deju kluba "Duets" B klases dejotāji un Valsts vicečempioni Latīņamerikas dejās senioru grupā no Cēsu kolektīva "Reveranss"," stāsta S.Ieleja.

 

"Dejošana un muzicēšana pēc daudzu pasaules zinātnieku domām ir labākā intelekta attīstīšanas iespēja, turklāt patīkamā veidā, jo visi kā viens jaunie dejotāji apgalvo, ka noteikti turpinās dejot un piedalīsies arī citās deju sacensībās un festivālos."

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas