Sporta halli Stāmerienā pagaidām necels 5

Gulbenes novada domes tautsaimniecības un finanšu komitejas sēdēs deputāti izskatīja Stāmerienas pagasta pārvaldes vadītāja Aināra Brezinska iesniegumu ar lūgumu atbalstīt katlumājas celtniecību un centrālās apkures ierīkošanu Stāmerienas pamatskolā, kā arī Stāmerienas pamatskolas sporta laukuma rekonstrukciju.

Attīstības un īpašumu nodaļas vadītāja Saulcerīte Indričeva finanšu komitejas sēdē deputātiem skaidroja, ka Stāmerienas pagasta pārvaldnieks ir organizējis iedzīvotāju sapulces gan iedzīvotājiem, gan atsevišķi jauniešiem, kuras bija labi apmeklētas, lai diskutētu un uzzinātu viņu domas un viedokli. A.Brezinskis norādīja, ka iedzīvotāju sanāksmēs izskanēja viedoklis šobrīd apturēt sporta zāles būvniecības projektu līdz finansējuma rašanās laikam un sakārtot skolā apkuri un stadionu.

"Pēc pašreiz mūsu rīcībā esošajiem datiem projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 266 089,55 lati," norādīja S.Indričeva un piebilda, ka ir paredzēts izbūvēt moduļa tipa katlumāju un skolā ierīkot centrālapkuri.


Tautsaimniecības un finanšu komitejas sēdēs deputāti atbalstīja šī projekta „Stāmerienas pamatskolas infrastruktūras uzlabošana" virzīšanu atklātā projektu iesniegumu konkursā Eiropas Savienības atbalsta saņemšanai pasākumā „Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem" lietderīgumu un virzīja lēmuma projektu apstiprināšanai domes sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

rrr

Pēc vietējo iedzīvotāju aptaujas ir skaidrs, ka Stāmerienā vajag LIDOSTU!!!
Tūlīt pēc lieldienām tiks izskatīts šis prikšlikums un cerams stāmerienieši tiks pie ilgi gaidītās lidostas.
Varbūt vajadzētu uzbūvēt pie kapiem viaduktu uz Lāčausi???

pirms 9 gadiem, 2011.04.18 22:32

pēdejais

Vai tik beigās nebūs ieliks skolā 400 000, bet skolnieki iet strauji mazumā?

pirms 9 gadiem, 2011.04.18 21:25

Nagla

Vai tik Aināram atkal nevajadzētu atlūgumu uzmest galdā?

pirms 9 gadiem, 2011.04.18 08:52

Vietējās ziņas