Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta klubs “Lejasciems” iegūs sabiedriskā labuma statusu


Valsts ieņēmumu dienests informē, ka Sabiedriskā labuma komisija 22.augustā atbalstījusi sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu astoņām organizācijām, starp kurām ir arī biedrība „Sporta klubs „Lejasciems” (joma: sporta atbalstīšana).

Iegūstot sabiedriskā labuma statusu, nevalstiskā organizācija var piesaistīt ziedotājus:

juridiskās personas, kuras ir tiesīgas izmantot likumā „Par uzņēmumu ienākuma nodokli” noteiktās nodokļu atlaides – rezidentiem un pastāvīgajām pārstāvniecībām nodokli var samazināt par 85 % no summām, kas ziedotas, taču kopējā nodokļa atlaide nedrīkst pārsniegt 20 % no nodokļa kopējās summas;

fiziskās personas, kuras ir tiesīgas izmantot likumā „Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” noteiktās nodokļu atlaides – fiziskas personas apliekamā ienākuma samazinājums par ziedotajām summām nevar pārsniegt 20 % no gūtā apliekamā ienākuma.

Plašāka informācija par sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu pieejama VID mājaslapā “www.vid.gov.lv”.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas