Sporta komisijas darbu izvērtēs 9

Gulbenes novada pašvaldībā izveidota piecu cilvēku darba grupa, lai izvērtētu pašvaldības sporta komisijas darbību. Izvērtēšana jāpabeidz līdz 25.februārim.

Darba grupā ir iekļauti deputāti Normunds Mazūrs, Intars Liepiņš, Stanislavs Gžibovskis, kā arī pašvaldības jurists Sandis Sīmanis un galvenā grāmatvede Aija Kļaviņa. Lēmums par darba grupas izveidi ar deputātu balsu vairākumu tika pieņemts 31.janvāra novada domes sēdē.

Sākotnēji bija plānots, ka darba grupā darbosies deputāte Lāsma Gabdulļina, taču viņa savu kandidatūru atsauca. L.Gabdulļina sacīja, ka tā būs pareizāk, jo viņa ir sporta komisijas locekle. Deputāte pauda gatavību sniegt darba grupai paskaidrojumus par sporta komisijas līdzšinējo darbību, ja būs tāda nepieciešamība.

Deputāti daudz diskutēja, pirms izveidoja darba grupas skaitlisko sastāvu un izvirzīja locekļus. Andris Vējiņš uzskata, ka darba grupā ir jāiekļauj sporta nozares speciālisti. Valtis Krauklis sacīja, ka darba grupā būs jātiek skaidrībā ne jau par sporta dzīvi novadā, bet gan par sporta komisijas darba organizāciju. Ieva Grīnšteine sacīja – ja darba grupā būs sporta jomas pārstāvji, atkal būs risks, ka var notikt “segas vilkšana uz vienu vai otru pusi” un parādīsies subjektīvais moments.

Darba grupu deputāti lēma veidot sakarā ar 16.janvārī saņemto iesniegumu no biedrībām “Gulbene wrestling”, “Gulbenes velo fans”, “HK Gulbene 13” un “FB Gulbene 2005”, kurā aicināts mainīt pašvaldības sporta komisijas sastāvu. Turklāt 21.janvārī pašvaldībā saņemts gulbenieša Ata Jencīša iesniegums, kurā viņš aicina deputātus izteikt neuzticību sporta komisijai un atcelt 2018.gada 25.janvāra noteikumus “Par pašvaldības atbalstu sporta veicināšanai Gulbenes novadā”.

31.janvāra domes sēdē bija paredzēts arī lemt par amatu savienošanas atļauju trim cilvēkiem – Aigaram Cīrulim, Gatim Rikveilim un Vitālijam Platajam, kuri līdztekus maizes darbam un aktīvai dalībai sportā līdz šim jau ir bijuši un arī turpmāk plāno būt novada pašvaldības sporta komisijas locekļi. Deputāte Guna Pūcīte norādīja, ka informāciju par šo trīs cilvēku iesniegumu iekļaušanu domes sēdes darba kārtībā elektroniski ir saņēmusi 30.janvārī īsi pirms darbalaika beigām.

N.Mazūrs aicināja šos jautājumus izņemt no sēdes darba kārtības, jo esot neskaidrības, kuras vispirms jāapspriež. Priekšlikums guva kolēģu vairākuma atbalstu. “Ir radušies papildu jautājumi, kurus gribētos padziļinātāk izskatīt,” sacīja novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs. 

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Mareks

Vai sporta komisijai būtu jāuzņemās atbildība par stadiona tribīņu projekta izgāšanos?
Izvērtēšanas komisijai ieteiktu vērtēt sporta komisijas darbu arī šajā sakarā.

pirms gada, 2019.02.07 12:41

Interesē

Vai sporta komisija veidoja šo projektu? Balsoja? Bija par pret? Neko nezinu.

pirms gada, 2019.02.07 13:05

Ha

Grīnšteine šajā jomā jēdz " visvairāk". Lai nesmīdina tautu!

pirms gada, 2019.02.07 14:19

xxx

Lai nu ši vecā tante arī iet reiz mājā,nevis vēl filozofē

pirms gada, 2019.02.11 11:53

hi

Grīnšteine - eksperte visos jautājumos, hi,hi hi

pirms gada, 2019.02.07 20:10

???

Nesaprotu kāpēc visur lielais vērtētājs ir Mazurs-viņš taču no sporta neko nejēdz.Visām pudelēm par korķi!!!un kas vispār ir tas jencītis? vienmēr ar visu neapmierinātais...

pirms gada, 2019.02.08 10:27

??????

Un kas esi tu?

pirms gada, 2019.02.08 10:39

Pilnīgs sviests!

Speciāla domes deputāta komisīja pārbaudīs to kas ir labākais sporta komisijas darbā, bet nepārbaudīs to, ka tiek apzināti grauts 2 gadus novada sports. Iespējams sporta dzīves vadību novadā grib sagrābt cilvēki, kuriem kolhozu laikos neuzticētu vadīt pat palīkuša kolhoza fizkolektīvu.

pirms gada, 2019.02.10 14:37

Vietējās ziņas