Sporta pasākumi būs 4

Ziedonis Lazdiņš: „Mēģināsim organizēt visas sacensības un čempionātus, centīsimies arī atbalstīt visus sporta klubus un biedrības."
Mūsu novads ir bagāts ar sportistiem, allaž ir notikušas arī dažādas sacensības. Novada domes galvenais speciālists sporta jomā Ziedonis Lazdiņš informē, ka arī nākamajā gadā tiek plānoti dažādi sporta pasākumi.

„Sākot strādāt, vispirms centos apkopot informāciju par Gulbenes novada pagastu pārvalžu sporta darbu un sporta bāžu materiālo nodrošinājumu, lai zinātu, kādas sporta bāzes ir pagastos, kā tās ir aprīkotas, vai pagastos var noorganizēt novada spartakiādes. Ir notikusi arī novada sporta darba organizatoru sanāksme, kurā mēģinājām saplānot pasākumus nākamajam gadam," stāsta Z.Lazdiņš.

 

Notiks dažādas sacensības un čempionāti

 

Ir izlemts, ka nākamgad atsevišķi tiks rīkotas ziemas un vasaras sporta spēles. Ziemas sporta spēles notiks 6. un 7.februārī, vasaras sporta spēles - 17. un 18.jūlijā. Sportisti varēs sacensties arī dažādos čempionātos.

 

„Šobrīd jau ir sācies novada volejbola čempionāts, kas turpināsies līdz 28.februārim. Šodien sāksies arī novada telpu futbola čempionāts. Tas turpināsies līdz martam," stāsta speciālists.

 

 Ir paredzēts arī novada basketbola čempionāts (no 28.februāra līdz 18.aprīlim). Ikgadējās Viļņa Reinsona piemiņas kausa izcīņas sacensības volejbolā notiks 8.maijā. Kā allaž vasarā četrās kārtās notiks Gulbenes novada un „Vidzemes Būvnieka" kausa izcīņas sacensības pludmales volejbolā. Ir ieplānotas arī novada kausa izcīņas sacensības strītbolā (trīs kārtas).

 

„Nākamgad pirmo reizi plānojam noorganizēt Egila Čakara piemiņas kausa izcīņas sacensības basketbolā. Sacensības varētu notikt 24.aprīlī," atklāj Z.Lazdiņš.

 

28.augustā notiks orientēšanās sacensības „Gulbenes novada kauss 2010". 10 kārtās tiks rīkotas orientēšanās sacensības „Gulbene 2010. Tiklīdz uzsnigs sniegs, tiks rīkotas novada distanču slēpošanas sacensības sešās kārtās. Nākamā gada vasarā (no jūnija līdz augustam) notiks atklātais mini futbola čempionāts, bet vasaras beigās - 22.augustā - paredzēts novada čempionāts pļavu golfā.

„Nākamā gada beigās ir paredzēts atkal rīkot „Sporta laureātu". Šogad šādu pasākumu nav iespējams noorganizēt, taču šāgada labākos sportistus mēģināsim saaicināt kopā uz nelielu godināšanu janvārī," saka Z.Lazdiņš. „Viss, protams, būs atkarīgs no piešķirtajiem līdzekļiem, taču mēģināsim organizēt visas sacensības un čempionātus. Mēģināsim arī atbalstīt visus sporta klubus un biedrības."

 

Neko nedrīkst likvidēt

Z.Lazdiņš atklāj, ka tiek domāts arī par sporta bāžu uzlabošanu.

 

„Ir jāmēģina virzīt stadiona rekonstrukciju. Mēģināsim darīt to pa daļām un jāsāk būtu ar telpu siltināšanu. Ir paredzēts izstrādāt projektu biatlona un slēpošanas trasei grantsbedrēs. Būtu jauki, ja šeit izdotos noasfaltēt celiņu (apmēram 250 metri), lai vasarā sportisti tur var trenēties ar skrituļslēpēm. Vajadzētu arī atjaunot tualetes un pieslēgt elektrību," saka Z.Lazdiņš.

 

Viņš atklāj, ka ir izdevies sakārtot slēpošanas trasi Spārītes parkā.

 

„Kopā ar labiekārtošanas iestādes darbiniekiem tika izpļauta zāle, izcirsti krūmi. Tā ir apmēram 2,5 kilometri gara. To varēs izmantot gan skolēni, gan arī ikviens interesents," saka speciālists. Z.Lazdiņš piebilst, ka, viņaprāt, ir svarīgi kaut vai ar minimāliem līdzekļiem mēģināt uzturēt un saglabāt visu, kas mums ir, likvidēt nedrīkst neko.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

sportiste

.... un praatiigi arii buutu, ja sporta skolaa vairs paliktu tikai basketbols un taa sauktos par Gulbenes basketbola skolu bet paareejais viss paietu zem sporta centra, jo neformaali jau taa ir noticis.

pirms 10 gadiem, 2009.11.25 14:46

:)

Ir izlemts, ka nākamgad atsevišķi tiks rīkotas ziemas un vasaras sporta spēles. Iesaku - taupības nolūkos tomēr rīkot kopā. :)

pirms 10 gadiem, 2009.11.24 17:24

Arcix 10, aiaiaai

nē, basis būs ar izbraukumiem astoņās vietās un spēlēs astoņos riņķos

pirms 10 gadiem, 2009.11.24 12:40

Aiaiaai

Basketbolā kā pagājušajā gadā, trīs spēles vienā dienā?:D

pirms 10 gadiem, 2009.11.24 10:26

Vietējās ziņas