Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta skola lūdz finansējumu 6

Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Māris Čakars novada domei lūdz piešķirt finansējumu astoņiem sporta skolas audzēkņiem 2240 latu apmērā laika posmam no šī gada 1.septembra līdz 31.decembrim.

Finansējums tiktu izmantots daļējai ēdināšanas izdevumu segšanai.


Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē Gerda Sirmā, kura pārstāv sporta skolu, deputātus iepazīstināja ar sporta skolas izstrādāto talantu programmu.


Lai veicinātu sporta skolas attīstību, izveidotu to par atzītu profesionālās ievirzes izglītības iestādi Latvijā un starptautiskajā līmenī, kā arī kvalitatīvāk komplektētu sporta veidu grupas, nodrošinātu talantīgo jauniešu augstākās sporta meistarības pilnveidošanas iespējas attiecīgajās programmās, palielinātu skolas audzēkņu skaitu un iesaistītu vairāk bērnus no novada pagastiem un citiem novadiem, skola ir izstrādājusi sporta skolas talantu meklēšanas un attīstības programmu 2013. līdz 2019.gadam.
G.Sirmā stāsta, ka skolai ir internāts, kuru audzēkņi izmanto, un par to netiek prasīta maksa, bet tajā pašā laikā ēšanas jautājumu skolēni risina paši. "Ēdināšana par brīvu varētu tikt piešķirta labākajiem sporta skolas audzēkņiem. Runa ir par tiem, ko piesaistām no pagastiem un citiem novadiem," "Dzirkstelei" saka G.Sirmā. Vairākums deputātu izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē atbalstīja sporta skolas lūgumu.


Sporta skolā šobrīd profesionālās ievirzes programmas (basketbolu, volejbolu, orientēšanos, distanču slēpošanu, vieglatlētiku, futbolu) apgūst vairāk nekā 300 audzēkņi. Skaitliski visvairāk sporta skolā trenējas pilsētas bērni un jaunieši. Atsevišķas programmas apgūst bērni un jaunieši Beļavas, Lejasciema, Rankas, Lizuma pagastā, bet tā ir iespēja apgūt tikai vienu sporta veida programmu, taču, rodot iespēju realizēt šo programmu, radīsies iespēja trenēties arī citos sporta veidos.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

lūk tā

Tomēr, kāds tad noslēpums, ka nevar nosaukt uzvārdus un sporta veidus? Vai tā ir klasificēta informācija?

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 17:16

es pilnīgi piekrītu jo vairāk iesaistā jo mazāk paliek laika nedarbiem.

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 15:37

ezis

Lai piesistītu bērnus ir jābūt gan attīstības vīzijai, gan arī atbilstošam finansējumam. Lai veicās sporta skolas direktoram un treneriem darbā ar mūsu nākotni-bērniem. Jo vairāk nodarbinātu jauniešu, jo mazāk huligānu uz ielām. Tā tik turpināt!

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 13:54

tu sponsorēsi,ka intresējies? vai arī naudu vari iedot ,ka runā ar tādu ironiju. nezvai pats vairāk par alus glāzi nevari pacelt.

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 09:09

lūk tā

Tagad tiks nāks un prasīs bezjēgā! Kuri, lūdzu, ir tie astoņi izredzētie? Kuram katram tak nedos 3,50 dienā ēdināšanai.

pirms 6 gadiem, 2013.05.27 20:06

savādi gan

Sporta skolas direktora v.i. (uzvārdu neatceros) alga par marta mēnesi bija vairāk kā 2000 Ls uz rokas !!!

pirms 6 gadiem, 2013.05.27 17:35

Vietējās ziņas