Sporta svētkos darbojas enerģiski un aktīvi

Gulbenes Bērzu pamatskola savā sporta hallē 22.oktobrī  pulcēja pilsētas sešgadniekus un viņu pedagogus uz sporta svētkiem.

"Kaut arī no rīta smidzināja rudenīgs lietus, svētkos piedalījās sešgadnieki no visiem trijiem pilsētas bērnudārziem. Mazos sportistus sagaidīja rudens rūķis Ligis Papardītis (Gulbenes Bērzu pamatskolas pulciņu skolotāja Ligita Plešanova) un ar spraigu deju apsveica mūsu skolas deju grupa „Dinamika"," informē Gulbenes Bērzu pamatskolas direktora vietniece Ilze Petrovska.

 

I.Petrovska stāsta, ka pēc rudens rūķa iesildīšanās vingrojumiem, skolas direktores Vijas Čakares uzrunas un sportiskā sauciena „Esi sveiks!" sākās rudenīgās stafetes, ko bija sagatavojusi sporta skolotāja Sarmīte Gobiņa.

 

"Mazie sešgadnieki ar lielu prieku un atraktivitāti veica stafetes, jo bumbiņas bija pārvērtušās par kartupeļiem, kurus vajadzēja gan iestādīt, gan salasīt, gan savest apcirkņos. Bērni bija ļoti enerģiski un aktīvi," norāda direktora vietniece.

 

Noslēgumā pēc kopīga danča un izskraidīšanās pa sporta zāli, visi sportisti saņēma godināšanas rakstus un balvas. Svētki notika jautrā un sportiskā garā.

 

"Liels paldies visiem bērniem, viņu pedagogiem un vecākiem par atsaucību, atbalstot jaunās tradīcijas aizsākumu!" saka I.Petrovska.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas