Sporta veterānus aicina apvienoties klubā 1

Rīgā 30.novembrī notiks Latvijas sporta veterānu konference, kurā tiks vērtēti pērnā gada rezultāti un sumināti labākie sporta veterāni. Uz pasākumu dosies arī pārstāvji no Gulbenes.

Gulbenes rajona padomes konsultants sporta jautājumos Normunds Aizpurs stāsta, ka, apkopojot šāgada rezultātus, starp lauku rajoniem Gulbenes rajona veterāni ir ieņēmuši 5.vietu, kas ir līdz šim augstākais rezultāts vēsturē, kādu izdevies sasniegt mūsu rajona veterāniem, savukārt starp visām pilsētām un veterānu organizācijām Gulbenes veterāni ierindojas 12.vietā.

 

"Ceru, ka arī nākamgad veterāni aktīvi sportos. Ja labi nostartēsim, mēs varētu arī pacelties par vienu pozīciju augstāk. Jau šogad šis rezultāts varēja būt vēl labāks, bija tikai nepieciešams piedalīties vēl vairāk sacensībās. Mans uzdevums ir noorganizēt iespēju piedalīties, bet pašiem sportistiem ir jāizlemj, vai viņi to darīs. Gribētos tikai, lai šīs iespējas nepaliek neizmantotas," saka N.Aizpurs.

 

Viņš arī nedaudz kritiski vērtē to, ka visus šos gadus veterāni ir darbojušies katrs par sevi un nav mēģināts startēt kopā.

 

"Protams, es gribu uzslavēt Gunāru Rubeni, kurš ir braucis uz sacensībām pats par saviem līdzekļiem, taču es gribētu ieteikt mūsu sporta veterāniem veidot pašiem savu klubu, organizāciju, jo citviet pasaulē veterāni uz sacensībām brauc paši par savu naudu vai arī kluba sastāvā. Mums pagaidām ir iespēja atbalstīt veterānus. Arī šobrīd jau esmu iesniedzis tāmi rajona padomei visiem nākamajā gadā paredzētajiem veterānu sporta pasākumiem. Tagad tikai ir jāgaida, vai tā tiks apstiprināta. Kopējā summa ir 7027 lati, kas ir paredzēti gan dažādiem pasākumiem tepat, Latvijā, gan arī Pasaules un Eiropas čempionātiem. Protams, būtu ļoti jauki, ja arī katra pašvaldība varētu atbalstīt savus veterānus," saka N.Aizpurs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jāāāāāāāā

Veselus septiņus taukšķus veterāniem!!! Cik no viņiem aktīvi trenējas, bet cik piedalās tikai no mača uz maču? Noteikti nepārdomāta un izšķērdīga rīcība šajos spiedīgajos ekonomiskajos laikos. CIK TAD IR PAREDZĒTS TIEM JAUNATNES SPORTA VEIDIEM, KURI NAV BJSS PASPĀRNĒ - ŠAUTRIŅAS, FUTBOLS, HOKEJS, BRĪVĀ CĪŅA, DŽUDO, MOTOSPOTRS U.C.

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 16:10

Vietējās ziņas