Sporta zāle Galgauskā drīz būs gatava

Galgauskas pamatskolas skolēni cītīgi seko līdzi, kā rosās celtnieki un ar lielu nepacietību gaida, kad viņi varēs sākt sportot jaunajā sporta zālē.

Sporta zāles celtniecības darbi tika uzsākti jūnija sākumā, bet šobrīd jau pamazām tuvojas nobeigumam. Būvniecības darbus veic SIA "RCI Gulbene".

 

"Darbi straujā tempā rit uz priekšu un viss notiek pēc grafika, nekādu lielu aizķeršanos un kavēšanos nav. Celtnieki ļoti labi veic savu darbu," saka J.Biezais.

 

Sporta zāles plānotais būvdarbu beigu termiņš ir novembra beigas.

 

"Cerams, ka celtniekiem izdosies darbus termiņā arī pabeigt. Ļoti ceru, ka decembrī jau varēsim rīkot atklāšanas svētkus, noorganizēt arī kādu sporta vai kādu citu pasākumu jaunajā sporta zālē, bet pats galvenais - skolēni jauno semestri varēs iesākt, sporta nodarbības aizvadot sporta zālē," saka pārvaldes vadītājs.

 

Viņš piebilst, ka bērni to gaida ar nepacietību. "Skolēni direktorei palaikam vaicā un interesējas, kad beigsies būvdarbi, daudzi arī paši nāk un pēta, kā veicas celtniekiem. Arī pagasta jaunieši interesējas, kad zāle būs gatava," atklāj J.Biezais.

 

Jau rakstījām, ka sporta zāle atradīsies līdzās pagasta pārvaldes ēkai. Zāles celtniecība šajā vietā izvēlēta, ņemot vērā ekonomiskos apsvērumus, jo, pievienojot zāli pārvaldes ēkas komunikācijām, izdosies samazināt izmaksas.

 

Sporta zāles celtniecībai tiek izmantots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums, kā arī bijušā skolas absolventa Vasilija Karoļa dāvinājuma nauda skolai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas