Sportam rajonā neļaus nogrimt 13

ar spīti tam, ka līdzekļi budžetā tiks krietni samazināti, rajona padomes konsultants sporta jautājumos Normunds Aizpurs uzsver, ka sportisti nečīkst, bet turpina strādāt. Viss, kas ir ieplānots, tiks mēģināts darīt.

Nākamajā gadā ir ieplānots rajona čempionāts dažādās sporta disciplīnās, rajona sportisti piedalīsies arī veterānu sacensībās. Šogad jūnija beigās ir plānots piedalīties arī Latvijas skolēnu olimpiādē. Rajona izlases sastāvs jau ir zināms, atliek vien trenēties un piedalīties sacensībās.

 

Rajona čempionāta sacensības iesāksies jau 24.janvārī. Šajā datumā ir paredzētas zemledus makšķerēšanas sacensības. 6.februārī notiks sacensības galda tenisā, savukārt 7.februārī būs ziemas spartakiāde, kurā ietilpst novuss, dambrete, šahs, šautriņas un distanču slēpošana.

 

11.aprīlī tiks uzsākts rajona čempionāts basketbolā. Tas ilgus gadus nebija iekļauts rajona čempionātā, bet tagad tas tiks atjaunots.

 

27.jūnijā notiks pludmales volejbola sacensības dāmām. Šajā pašā dienā notiks arī rajona čempionāts futbolā.

 

Arī 28.jūnijā būs pludmales volejbola sacensības. 8.augustā notiks bruģa bumbas sacensības gan vīriešiem, gan sievietēm, savukārt 9.augustā paredzētas vieglatlētikas sacensības.

 

"Divi sporta veidi ir obligāti - vieglatlētika un distanču slēpošana. Būtiski, ka sacensībās varēs piedalīties tikai mūsu rajona vai pēc tam novada iedzīvotāji, turklāt, iesākot startēt vienā komandā, nedrīkstēs pāriet uz citu," stāsta N.Aizpurs.

 

Šogad diemžēl nenotiks "Sporta laureāts", taču N.Aizpurs sola, ka neliels pasākums tiks sarīkots februārī, kad arī tiks godināti labākie sportisti.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

K_M_

Te neiet runa par aizmuguri, bet gan par ATTIEKSMI....pret SAVU DARBU......

pirms 12 gadiem, 2008.12.26 15:31

ai jai jai

Nu ja nebūtu tik stipra aizmugure,diez vai kāds te tik skaļiem ,aizvainojošiem vārdiem aizskartu kolēģus.Ai jai jai!!!

pirms 12 gadiem, 2008.12.25 23:43

K_M_

Man ir pārāk Superīgi audzēkņi, lai viņus uzmestu un ietu citur;) Bet nu nu kādam(-ai), gan , kas var mainīties nākamā gada pāris pirmajos mēnešos.....

P.s. Jāredz baļķis savā acī, nevis kāda skabarga cita acī;)
Mīlu Jūs, jo dodat man motivāciju:*

pirms 12 gadiem, 2008.12.25 13:32

Kasparam...

Nu ko, dēliņ, laiks mainīt dislokāciju? Par to sporta skolas apzagšanu. Vislabākās konsultācijas tev varēs sniegt "ģimenes" lokā.

pirms 12 gadiem, 2008.12.25 09:09

Ilva un Ilvai no K_M_

Sveikiņi, Činkstētāju-Kūdītāju un Zaudētāju klubiņa dalībnieces;) Cik atceros, tad Tevis "Ilva" tur nebija, nu vismaz uz mūsu EYBL turnīru Maskavā. Uz turnīru bija mana Mīļotā Sieviete, mana Līgaviņa Ilva Sproģe un viņas uzturēšanās tur tika apmaksāta no mūsu pašu privātajiem līdzekļiem. Kāpēc bija - Ļoti vnk atbilde, jo man to gribējās un varēju atļauties+viņa ir manas komandas menedžere, kas kārtoja vīzu jautājumus un palīdzēja sazināties ar organizatoriem(palīdzēja nokārtot arī Gulbenes posmam, atbraucējiem vīzas), jo tās personas kurām tas sporta skolā būtu jādara, sen jau nedara savus Īstos un Tiešos pienākumus, bet mēģina visu laiku izspiest sev kādu labumu;):*
Ceru, ka Aizpura kungs SAŅEMSIES Jaunajā gadā visām šīm intrigām un Jūsu melnajiem darbiem beidzot ķersies klāt un vairs neļaus apzagt sporta skolu, ko jau darat gadiem.....

P.s. Zinat, tik jautri Z-svētki man sen nebūs bijuši un LIELS PALDIES arī jums ņaudētāji(-ājas), jo šeit lasītie jūsu texti uzjautrina un dod motivāciju strādāt....:D:D:D:)
Ak, jā bet tas, ka mēģina paraxstīties nevis zem sava vai izdomāta vārda, bet nomelnot kādu citu paraxstotis viņa vietā, tas ir ZEMISKI, ceru, ka citi, kas šo visu būs lasījuši to sapratīs;)

Visiem Priecīgus Z-Svētkus un novēlu, lai visiem blakus būtu Mīļotais cilvēciņš tā kā tas ir man;)
Kapsars Mājenieks

pirms 12 gadiem, 2008.12.24 19:40

Ilvai

Tu biji Maskavā? Cik skaisti, varbūt padalīsies ar iespaidiem!

pirms 12 gadiem, 2008.12.24 08:51

Ilva

Diez kādā statusā , kādā sakarībā un par kādiem līdzekļiem es tiku paņemta līdzi uz Maskavas turnīru???

pirms 12 gadiem, 2008.12.23 23:24

Turnīrs izmaksās ap 2.5-3.5 tūkstošiem latu, jo kā TEV zināms vienreiz 2 gados spēlējot EYBL(Eiropas jaunatnes basketbola līgā) ir jārīko posms pie sevīm mājās sedzot visus izdevumus(ēšana, dzīvošana, tiesnešu apmaksa un balvas) pārējām 7 dalībkomandām, domāju, ka tas ir Labs ieguldījums, ja ņem vērā, ka pēc tam nākamā pusotra gada laikā var piedalīties no 5-7 turnīriem apmaksājot tik izdevumus, kas rodas, lai nokļūtu līdz posma norises vietai(sadali šo sumu ar turnīru skaitu un būs reālais skaitlis+tik neaizmirsti pieskaitīt ceļa izdevumus....)
Kas ir - gatavs - Tavā izpratnē, Kaimiņ?!?!?! Tas, ka man piedāvāja nākt uz Gulbeni un es to pieņēmu, tas, ka man atbalstīja, jo es gāju un prasīju nevis aiz muguras činkstēju, tas, ka pats ar meklēju līdzfinansējumu un arī atrodu(treniņtērpiem, nometnēm), tas, ka tika izveidota Amatieru līgas komanda, kura KAMĒR zaudē visiem pēc kārtas, bet džeki iegūst pieredzi, ko sēžot Bukos uz soliņa 17-18 gados nekad neiegūs..... , tas, ka pagājušo gad Sporta Laureātā ieguvu trenera titulu, lai arī man tas neko nenozīmē, jo svarīgākā atzinība man ir manu audzēkņu attieksme un darbs un tas, ja kāds spēlēs Lielo basketbolu būšu tik pat priecīgs, kā par tiem, kas iestāsies un pabeigs augstskolu un būs sakārtojuši savu dzīvi(nevis pļēguros apkārt un īdēs).Izskatās, ka Daudziem tas kremt par to trenera nomināciju, jo man jau tas iepriekš ir pārmests;) Bet, ja es ņemtu vērā visus pārmetumus un apvainojumus, kas šeit ir nākuši pār manu un manu audzēkņu galvām es jau sen būtu pazudis, BET zini Mani tas tikai Motivē Strādāt tālāk, jo zinu, ka esmu uz pareizā ceļa, jo kad sāk, kas izdoties parasti uzrodas Viltus Draugi un tie kuri Gaida, kad pakritīšu vai arī paši Mēģina likt kāju priekšā:D:D:D:D
Ak, jā un es pats Sevi par Labu treneri vēl neuzskatu, vēl daudzi gadi priekšā, lai to sasniegtu....LABS Treneris bija manu audzēkņu iepriekšējais treneris BAŠĶERS.... Es vnk GRIBU Strādāt un, ko SASNIEGT, kā TRENERIS....Bet zinu, ka daudziem nepatīk šeit izlēcēji - nu tā jau nav mana vaina, ka cilvēki labāk ņaud nevis paši, ko dara.... Es turpināšu Savu Darbu, lai arī KUR es būtu, lai ar Ko es strādātu, lai arī CIK daudz mani mēģinātu nomelnot.....
Vai ir vēl kāds jautājums, Kaimiņ?!?!?
P.s.Atvainojos, ka iepriekšējā komentārā aizmirsu pieminēt, ka ir arī Citos sporta veidos Treneri, kas Grib un Var strādāt un To Arī dara, bet tādu ir tik uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmu pa visiem sporta veidiem kopā.....

pirms 12 gadiem, 2008.12.23 19:37

K_M no Kaimiņa

Kaspariņ, ja visiem treneriem būtu tie siltumnīcas apstākļi, finansējums(starp citu, tu nezini, cik šajos grūtajos naudas laikos izmaksās tas turnīrs tavai komandai janvāra vidū Gulbenē?) un tuvās saites ar vadoni, rezultāti būti pavisam citi. Intresanti, kā tu šodien uzrunāsi savu kolēģi - "meža-sporta" treneri? Tu, dēliņ, Gulbenē esi ieradies uz visu gatavu un jau tagad jūtams, ka būsi mūžīgi "labākais BJSS" treneris. Protams, sportenē ir vajadzīga revīzija visās jomās(pirmās ziņas saņemsi šodien...), jo savādāk dažs labs sēd uz slodzes un kasa... Bet kas to veiks? Tomēr, kas attiecas uz "reālajiem bērniem", pats zini, kā ir uz papīra un kā ir dzīvē - divi dažādi un stipri atšķirīgi skaitļi. Kas pie tā vainīgs, zināms visiem. Par darba rezultātiem runāsim tad, kad tavā komandā būs 17=18 gadus veci jaunieši un cik no viņiem tajā laikā reāli būs BUKU rindās, nevis nēsās ūdeni, kā tagadējās Gulbenes cerības. Lai tev veicās, bet neaizmirsti, ka tu nēesi vienīgais, galvenais un īstais treneris Gulbenē. Priecīgus svētkus visiem!

pirms 12 gadiem, 2008.12.23 08:53

K_M_

atbilde-ja jaaa...... Neviens nav ideāls, ne Aizpurs, ne es, ne Tu.....bet pārmest lietas, kuras kaut kur sētā esi dzirdējis un viss drīzāk saklausījies no tām īstajām naudas šmaucējām un neesošo treniņslodžu sadalītājām nav diez ko prātīgi....bet cik esmu novērojis, tad Gulbenē tā ir norma-činkstēt un klausīties setas runās, bet kad nonāk pie reāliem darbiem, tad visi mūk prom, jo gaida, kad to grūtāko izdarīs cits un kad varēs to cilvēku noriet un visu slavu sev savākt.....Ak, jā kas slikts ka liek naudu iekšā basketbolā-salīdzinot kaut vai ar slēpošanu, orientēšanos un v-atlētiku, bērnu ir daudz vairāk(reālo, nevis uz papīra;) un sporta skolu REĀLI pabeidz vairāk bērnu.
Pajautājiet labāk dažai labai "meža-sporta" veida trenerei, kāpēc viņai ir pilnas grupas mazākajās vecuma grupās bērnu, bet kad tiešām ir pienācis laiks (tie ir 13-15 gadi) sākt sasniegt-rādīt rezultātus, tad nezin kāpēc grupas pazūd un tiek atkal sākts vākt mazo bērnu grupas.
Basketbolā ar nav viss Perfekti, bet tur ir vismaz PĀRIS Treneri, kas grib un var strādāt un vēlas ko Sasniegt un varbūt tas vnk tiek ATBALSTĪTS.
Ja kādam nav skaidrs, tad izskaidrošu - Sporta skolā arī ir svarīgs sasniegtais rezultāts un vai pie tā tiek strādāts, zinu ka gandrīz visās rajona skolās ir sporta pulciņi- ja kāds grib vnk pasportot tīri tikai savam priekam un veselībai, nevis papildus strādāt un ko sasniegt, lūdzu ejiet savā skolā pie sporta skolotājiem(kuriem lielākajai daļai ir arī slodzes sporta skolā, kas nozīmē, ka viņi arī attiecīgi ir treneri) pieraktaties pulciņos un bumbulējaties tur;)
P.s.Šī NAV aizstāvība Aizpura kungam......Šis ir ar vēsu galvu uzrakstīts paskaidrojums Gulbenes činkstētāju un Kūdītāju Biedrībai, kas slēpjas aiz kaut kādiem Pseido vārdiem....

Priecīgus Z-svētkus ar cieņu GBJSS treneris Kaspars Mājenieks.

pirms 12 gadiem, 2008.12.22 23:11

Juzix

Padomju laikā bērneļiem obligātā kārtā bija jāiemācās divas sporta prasmes - slēpot un peldēt. Pirmā šajos klimata sasilšanas laikos varētu izpalikt, bet pie otrās jau nu varētu piestrādāt. Tās bumbu spēles jau vairāk ir ar tādu komerciālu ievirzi, tā teikt jauno bumbas maizes pelnītāju audzēšana, bet peldētprasme katram būtu jāiegūst elementārai izdzīvošanai. Par to gan būtu vērts padomāt.

pirms 12 gadiem, 2008.12.21 17:01

....

ir dzirdets ka pat vinam ir vairakas slodzes sporta skola!

pirms 12 gadiem, 2008.12.21 15:25

ja jaaa

aizpurs ar saviem panemieniem atri vien nogremdees sportu gulbeneee:(
gruzot naud basketbola vins nekur talu netiks, vins nemaz nav padomajis par tiem berniem un jauniesiem kas velas no citiem Gulbenes rajoniem tik uz kadu treninu ko piedava sporta skola, bet ko sis tik doma pa sevi.... ka uz ziemassveetkiem saziimet sev premiju!(pat godiigiem cilvekiem netiek premijas, bet vins laikam ir iznemums)

pirms 12 gadiem, 2008.12.21 15:24

Vietējās ziņas