Sportiskās aktivitātēs piedalās 36 jaunieši no septiņām valstīm

Jau vairākas dienas Gulbenes pusē dzīvo un darbojas 36 jaunieši no 7 dažādām valstīm, jo tiek realizēts jauniešu apmaiņas projekts “1st Place”. Par to informē jauniešu centra "Bāze" speciāliste Lana Upīte.


Projekts ar sporta tematiku, kuru realizē Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze”, kopā pulcē jauniešus no Latvijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Portugāles, Spānijas, Itālijas un Kipras.


"Ar projekta partnervalstu līdzdalību esam veiksmīgi tikuši pie sabalansēta sastāva – gandrīz vienādā skaitā puiši un meitenes. Un pats labākais – visi ir aktīvi, motivēti un ar pilnu atdevi iesaistās projekta aktivitātēs. Līdz šim pēc projekta programmas esam izgājuši dažādus komandu veidošanas uzdevumus, paši plānojuši un izstrādājuši ministafetes ar dažādām interesantām sporta disciplīnām, kā arī aizvadījuši jautru starpkultūru vakaru - ar dejām, spēlēm un dažādiem jokiem iz angļu dzīves un, protams, joki, smiekli un kopības sajūta. Tagad tiek plānots gala pasākuma projekts, kas paredzēts jau šo sestdien, 21.julijā, Gulbenes 2.vidusskolas stadionā. Tie būs ne tikai tradicionālie sporta veidi - futbols, volejbols, florbols un basketbols, bet arī projekta jauniešu izdomātas sportiskas aktivitātes. Tādēļ uz pasākumā aicināti ne tikai profesionāli sportisti, bet arī skatītāji – lielāki un mazāki, kuri varēs gan vērot, gan arī līdzdarboties," stāsta L.Upīte.


Jauniešu apmaiņas projektu, kura pieteikums tapa pāris dienās, finansiāli atbalsta Erasmus+ programma un tas tiek realizēts atpūtas kompleksā “Dīķsalas”.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas