Spriedīs par situāciju tūrisma nozarē

Uzņēmēji un tūrisma speciālisti rīt, 28.novembrī, pulksten 10.00 tiek aicināti uz rajona tūrisma konferenci "Tūrisma esošā situācija un nākotnes perspektīvas".

Konferences pirmajā daļā tiks runāts par Gulbenes rajona tūrisma esošo situāciju un nākotnes perspektīvām. Pieredzē dalīsies speciālisti no sadarbības pašvaldībām Igaunijā, Lietuvā, Polijā un Krievijā. Konferences otrajā daļā Tūrisma attīstības valsts aģentūras Vidzemes reģionālā biroja vadītāja Agnese Ramata informēs par esošo situāciju un nākotnes perspektīvām Latvijas tūrismā, asociācijas "Lauku ceļotājs" pārstāve Elita Orniņa - par lauku naktsmītnēm, savukārt Agnese Buša no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras iepazīstinās ar tām aģentūras administrētajām Eiropas Savienības fondu programmām un aktivitātēm, ko var izmantot tūrisma uzņēmumi.

 

Konference notiks Vecgulbenes muižā. Papildu informāciju var saņemt Gulbenes pašvaldību un tūrisma informācijas centrā.

 

Jāpiebilst, ka 20.novembrī Vecgulbenes muižā notika arī Vidzemes un Latgales tūrisma konference. Konference bija veltīta kvalitatīvai tūrisma attīstībai Vidzemē un Latgalē. Vidzemes tūrisma asociācija pirmo reizi pasniedza Gada balvas 16 nominācijās, trīs balvas tika arī mūsu rajona pārstāvjiem.

 

Vecgulbenes muiža tika godināta par kultūrvēsturiskā mantojuma atjaunošanu, jaunu tūrisma produktu veidošanu un tūrisma attīstības veicināšanu, Gulbenes - Alūksnes bānītis - par industriālā mantojuma saglabāšanu un iesaistīšanu tūrisma apritē, savukārt Druvienas pagasta padome - par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu un iesaistīšanu tūrisma apritē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas