Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spuldzīšu virtenes skvērā degs līdz Gulbenes pilsētas dzimšanas dienai

Gulbenes pilsētas centrālajā skvērā visi gaismas rotājumi būs līdz 24.februārim, kad tiks svinēta Gulbenes pilsētas 83. dzimšanas diena. Pasākumu organizē Gulbenes kultūras centrs sadarbībā ar Gulbenes pilsētas pārvaldi.

Pasākumu organizators Edijs Frīdenbergs informē, ka pilsētas jubilejas aktivitātes notiks skvērā. Tiks sumināti to iestāžu, uzņēmumu un privātmāju saimnieki, kuri ēkām gādāja par skaistu svētku rotu. Būs arī dažādi patīkami pārsteigumi.

 

"Visi ir aicināti 24.februārī pulksten 18.00 uz centrālo skvēru. Tāpat kā visi kopā likām iemirdzēties skvēram, tā visi kopā liksim gaismām izdzist," piebilst E.Frīdenbergs.

 

Gulbenes pilsētas pārvaldes speciālists saimnieciskajos jautājumos Juris Aleksāns stāsta, ka jau pirms kāda laika izdzēstas centrālās egles spuldzītes, kas patērējušas visvairāk elektroenerģijas, kā arī noņemtas kopumā vēl 14 spuldzīšu virtenes, kas atradušās Ābeļu un Ozolu ielas kokos.

 

 "Daļu virteņu atstājām, jo vēl arvien daudzi cilvēki priecājas par mirdzošo skvēru," saka J.Aleksāns.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas