Stāda un rotā egles 7

Gatavojoties Ziemassvētkiem, šajās dienās tiek pušķotas un izgreznotas trīs eglītes, kuras tikai decembra sākumā tika iestādītas Daukstu pagasta trīs apdzīvotās vietās - Staros, Daukstēs un Krapā.

Daukstu pagasta pārvaldes vadītājs Aivars Brūniņš "Dzirkstelei" stāsta, ka egles ir atvestas no Baltezera stādaudzētavā.

 

"Tās iestādījām apdzīvotās vietās ar domu, lai tās augtu un katru gadu uz Ziemassvētkiem nevajadzētu vest no meža jaunu egli, lai to izpušķotu. Esam iestādījuši dekoratīvās egles, līdz ar to tās ir gan kā dekorācija, gan ir un turpmāk arī būs izmantojamas Ziemassvētkos rotāšanai," saka A.Brūniņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

visiem ne kad nebūsi labs-tāds teiciens zināms sen.Ja manā pagastā būtu tāds pārvaldnieks kā Brūniņš mēs tikai priecātos. cik zinu tiešām tas nav tas cilvēks, kurš lielītos ar saviem darbiem. Bet cilvēks kurš neliekuļos, bet runās skaidru valodu.

pirms 10 gadiem, 2009.12.15 21:47

Kaut ko tik (jāsaka tik pat prasti,kā tie pārgudrie rakstītāji)stulbu un tizlu uzrakstīt par A.Brūniņu var tikai tāds cilvēks,kuram(-ai) viņš nav izdabājis un īpaši izturējies!Daukstu pagasts īpaši uz citu fona izceļas ar samazgu liešanu saviem cilvēkiem,tādēļ jau laikrakstā vai TV ļoti reti var dzirdēt,kas tur notiek un kā tur dzīvo cilvēki!Tie lielie kritizētāji un visa nopēlēji labāk būtu sakārtojuši savu personīgo dzīvi,tad pasauli sev apkārt redzētu gaišāku un paši arī kļūtu sirsnīgāki!Man ir kauns,ka manu senču dzimtajā vietā dzīvo tik nenovīdīgi,skaudīgi un ļaunuma pilni cilvēki kā šie trīs rakstītāji!

pirms 10 gadiem, 2009.12.15 21:32

Palepojies gan Brūniņ ar vējā izsviestu naudu/ Mežā dzīvojam no Rīgas vedam eglīti,šajos taupīgajos laikos/Kaut gan tev par taupību ir sava uzņēmēja domāšana tā nav mana personīgā gan jau pēc manis kaut ūdensplūdi.Vai tad ne tā?????????

pirms 10 gadiem, 2009.12.15 20:42

jāāāāā!

vai jums škiet, ka decembra vidū iestādīta egle iesakņosies un neizsals? Manuprāt, tā ir vējā izsviesta nauda... cik zinu, tad kociņus stāda vai nu rudenī, vai pavasarī... Tramtararam!!!!!!!! daudz trokšņa ne par ko!

pirms 10 gadiem, 2009.12.15 12:39

Jā izskatās ar vienu roku rakstīts laikam jau pats būs sevi pareklamējis.VAI labie no ko viņs ir dāsni atbalstījis.Jā klusa //////džiu sakni rok.Kādus ta ziemassvētkus vīš novēl mums.Sev jā!!!!!

pirms 10 gadiem, 2009.12.15 12:25

Tiešām-liels paldies A.Brūniņam par jaukajām eglītēm!!!Ļoti ceru,ka katrā apdzīvotā vietā,katrs iedzīvotājs mācēs novērtēt šo labo darbu un piedalīsies kociņa audzēšanā un kopšanā!Izpilddirektors šogad ir paveicis ne vienu vien labo darbu!Redzot,ka A.Brūniņš darbojas kā īsts saimnieks,var saprast,kādēļ pats ar padarīto nelielās!Lai darbi runā par darītāju!Gaišus,ģimeniskus,jaukus Ziemassvētkus mūsu pagasta izpilddirektoram Aivaram Brūniņam un viņa ģimenei!Lai pietiek spēka un radošo domu nākošajam gadam!

pirms 10 gadiem, 2009.12.14 23:34

Paldies A. Brūniņam par sagādātajām eglītēm Daukstu pusē!!! Tikai kāpēc tas viss notiek tik klusiņām? Ar labajiem darbiem vajag mācēt palepoties (kā to dara citi), jo ne tik labos jau mēs pamanām itin naski...

pirms 10 gadiem, 2009.12.14 20:21

Vietējās ziņas