Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stadiona projekts vēl ir vērtēšanā 2

Mūsu pilsētas stadionam jau sen būtu bijusi nepieciešama rekonstrukcija. Vairākkārt par šo jautājumu ir spriests un runāts, izstrādāti pat projekti. Taču pagaidām nekas nevirzās uz priekšu.

Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākais konsultants Ziedonis Lazdiņš atgādina, ka stadiona rekonstrukcijas projekts ir izstrādāts un tam ir jānotiek vairākās kārtās, taču pagaidām vēl nav rasts finansējums. Tiesa, ir cerība, ka pirmajai kārtai to varētu iegūt, piedaloties Latvijas - Igaunijas - Krievijas pārrobežu programmas projektu konkursā.  

 

"Pirmajā kārtā tiktu atjaunotas tribīnes un soliņi un nomainīts jumts. Pats svarīgākais ir sakārtot tribīnes un jumtu, tad varēsim stadionā uzņemt cilvēkus gan uz sporta, gan arī kultūras pasākumiem. Vēl stadiona rekonstrukcijas projektā paredzēta skrejceļa, četru pludmales volejbola laukumu, trīs tenisa kortu, divu basketbola laukumu, kā arī hokeja laukuma atjaunošana. Hokeja laukums gan arī turpmāk būs āra laukums, taču tam tiktu sakārtots asfalta segums, atjaunoti borti. Arī visās iekštelpās notiktu rekonstrukcija," stāsta Z.Lazdiņš.

 

Novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa informē, ka projekts, kas ir iesniegts Latvijas - Igaunijas - Krievijas pārrobežu programmas projektu konkursam, šobrīd tiek vērtēts. "Vasaras otrajā pusē varētu būt zināms, vai šis mūsu projekts ir guvis apstiprinājumu. Pēc tam arī tiks noteikti tālākie termiņi. Ja tie ir āra darbi, tad šovasar diez vai kaut ko varēs vēl paspēt. Savukārt energoefektivitātes jeb siltināšanas projekts nav apstiprināts vai vismaz atlikts uz nākamo periodu, jo šajā programmā nebija pietiekami daudz līdzekļu," stāsta S.Daudziņa.

 

"Policentriskās attīstības programmā, kurā startējām ar kultūras nama atjaunošanu, ielu rekonstrukciju, kā arī ar ģimnāzijas starpbūvi, sports nebija iekļauts. Ļoti maz ir tādu iespēju, kur var iekļaut projektus, kas saistīti ar sporta ēkām un sporta būvēm. Šī pārrobežu programma bija viena no iespējām, kur to varēja darīt, un mēs to arī izmantojām, taču - vai mūsu projekts tiks atbalstīts, redzēsim. Šajā projektu konkursā piedalās apmēram 150 projekti, atbalstīti tiks apmēram 20, tādējādi mūsu iespējas ir viens pret pieci, taču cerības tomēr ir."

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Minori

Gulbenes domei vajag uzpust remontdarbu tami lai pecak sazagtos

pirms 9 gadiem, 2011.03.20 11:31

Jurka

Gulbenes futbola komanda latvijas virslīgā - kādu vēl stimulu vajag domei, lai paātrinātu šo projektu virzību. Ā, pareizi, Stampa, grib sporta zāli.

pirms 9 gadiem, 2011.03.14 15:24

Vietējās ziņas