Stāķos sakārtos sporta nama priekšu 2

Pie Stāķu skolas sporta nama būs ilgi gaidītais uzlabotais gājēju celiņš un stāvlaukums. Atjaunots tiks arī Sporta ielas posms. Novada deputāti šajā sakarā novada domes 26.augusta sēdē balsos par 86 267 eiro aizņemšanos no Valsts kases uz 20 gadiem, lai varētu īstenot ieceri.

Projektu paredzēts īstenot līdz šā gada novembrim. Novada pašvaldība projekta “Teritorijas labiekārtošanas un stāvlaukuma izveides būvdarbi” īstenošanu uzticējusi Gulbenes SIA “Siltumkomforts”, kuras piedāvātā līgumcena ir 83 876,67 eiro bez PVN – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Iepirkuma dokumentos norādīts, ka darbu izpildes adrese ir Stāķi 26, kas ir viena no no trim adresēm Stāķos, kur pamatskola realizē savas izglītības programmas (saskaņā ar skolas nolikumu). Veicamajos darbos norādīta arī nepieciešamība izveidot lietusūdeņu novades kanalizāciju ēkai, kas ir sena skolas problēma. Norādīts, ka veicamie ielas pārbūves darbi ir 114 metru garumā. Darbi notiks saskaņā ar Rīgas SIA “Global Project” izstrādāto būvprojektu. Projektā paredzēts nomainīt sadrupušo asfaltbetona segumu pret betona bruģakmens segumu.

Brauktuves platums paredzēts 6 metri. Ēkas apmales platums paredzēts 0,75 metri pie nosiltinātas ēkas daļas un 0,92 metri pie nenosiltinātas ēkas daļas. Pretī ieejai uz sporta namu paredzēts stāvlaukums ar perpendikulāro automašīnu novietojumu. Caur stāvlaukumu uz autoceļu V425 būs izveidota ietve, kurai divās vietās paredzētas kāpnes ar margām. Ietves platums – 1,2 metri, ieskaitot apmales. Pakāpieni tiks veidoti no ietves apmalēm un betona bruģa. Brauktuves malas tiks nostiprinātas ar betona apmalēm.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

sports

kapec ,vismaz vienu apgaimes stabu neievilka sporta laukuma...

pirms 24 dienām, 2021.08.25 21:20

Juris

Piekrītu, tas ir labs ierosinājums-aizrādījums.

pirms 23 dienām, 2021.08.26 12:46

Vietējās ziņas