Stāķu parkā relizēs projektu “Mākslu parkam” 5

No 1.jūlija līdz 30. augustam Stāķu parkā tiks realizēts projekts “Mākslu parkam”, projekta realizētāji ir Stāķu parka aktīvisti. Par to facebook.com informē Stradu pagasts.

Šis projekts tiek realizēts, piedaloties biedrības “Sateka” mazo projektu konkursā 2019 „Paaudze paaudzē!”, ar biedrības “Sateka” un Gulbenes novada Stradu pagasta pārvaldes līdzdalību un atbalstu. Projekta vadītāji ir Alise Rubene – Dūne un Arvis Rubenis.

Projekta mērķis ir attīstīt Stāķu parku kā funkcionālu, unikālu un vizuāli skaistu vietu atpūtai. Galvenie pasākumi būs betona mēbeļu un citu elementu izgatavošana un apstrāde ar flīzēm un traukiem mozaīkas tehnikā.

"Ar lielu prieku atkal Latvijā sagaidīsim mākslinieci Lindu Riņķi, kas padarīs mēbeles un vides objektus krāšņus un apstrādās ar flīzēm un traukiem mozaīkas tehnikā. Betona mēbeles un elementus izgatavos Arvis Rubenis."

Stradu pagasts projektā aicina iesaistīties dažādu vecumu interesentua, kas vēlas palīdzēt izgatavot un apstrādāt betona mēbeles, iemācīties jaunas prasmes un piedalīties unikālā pasākumā. Interesentus lūdz sazināties ar Alisi Rubeni – Dūni pa tālruni26484322.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

inta

Klusums pie komentāriem, žēl, te vajag atbalstīt un mudināt citur aktīvistus uz līdzīgām darbībam, Negaidam no pašvaldības to ko tā negrib dod, vai neredz ka to vajag.

pirms gada, 2019.07.10 08:41

augstā māksla

Un kas tas par smērējumu tajā bildē pa kreisi,vai vienkārši mākslinieks nēzdogā degunu izšņaucis.

pirms gada, 2019.07.10 10:34

ondulīne

Izskatās ka tur griesti pleķaini un jumts tecējis,steidzami vajag remontu.

pirms gada, 2019.07.10 11:36

Maroja

Mani arī diemžēl neuzrunā šie smērējumi .ta ir tāda atsevišķu cilvēku kopa ar mākslinieciskām novirzēm.reali daudziem to nesaprast. Bet absolūti nenoliedzu, ja jau projektos tādus atbalsta nu kāpēc ne

pirms gada, 2019.07.10 12:02

Acs

Manuprāt, iedzīvotāju aktivitāšu nupat aizsācies vilnis (ja būs sekotāji) skaidri signalizē, ka mums apnicis dzīvot atpalicībā. Šādas aktivitātes ļoti priecē un var tikai vēlēties, lai tās sekotu iespējami vairāk:)!

pirms gada, 2019.07.12 13:25

Vietējās ziņas