Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stāķu skola aicina uz salidojumu 2

Stāķu pamatskola 24.oktobrī pulksten 19.00 aicina gan skolas absolventus, gan arī bijušos darbiniekus uz skolas 15 gadu jubilejas pasākumu.

Dalībnieku reģistrācija un skolas apskate sāksies jau pulksten 18.00, pēc tam notiks svinīgais pasākums un pulksten 22.00 - diskoballe (ieeja - 2 lati).

 

Skolas direktore Diāna Šķēla stāsta, ka svētku koncertā uzstāsies skolas pašdarbības kolektīvi - 5. - 9.klašu tautisko deju kolektīvs (vadītāja Sarmīte Sukure) un skolas popgrupa (vadītāja Inga Zomerovska), pasākumu kuplinās arī Stradu pagasta vidējās paaudzes sieviešu vokālais ansamblis, kura sastāvā dzied gan skolas darbinieces, gan arī absolventes.

 

"Šī būs iespēja atkal satikties ar skolēniem un darbiniekiem, kuri vairs nestrādā. Salidojumu es uzskatu par tādu kā atskaites punktu, kad mēs pāršķirstām ne tikai vēstures lappuses, bet arī brīnišķīgas atmiņas. Un vairāk prātā taču paliek priecīgie notikumi, veiksmes. Šādos brīžos, kad visi esam kopā, ir svarīgi atskatīties pagātnē un arī uzņemt starta pozīciju nākamajam darbības posmam un jaunām veiksmēm," saka D.Šķēla.

 

"Lai arī mūsu absolventi ir salīdzinoši jauni, tomēr daudzi jau ir veiksmīgi absolvējuši augstskolas, atraduši savu vietu dzīvē un izauguši par godīgiem un labiem cilvēkiem. Skolotājam redzēt sava darba augļus ir vislielākais prieks."

 

Ikviens ir ieguldījis darbu, gatavojoties skolas salidojumam. Svētku pasākuma viesiem būs iespēja arī novērtēt bukletu, kas ir tapis par godu skolas 15 gadu jubilejai, kā arī aplūkot literāro un radošo darbu izstādi "Mans eņģelis dzīvo skolā".

Pievieno komentāru

Komentāri 2

stradēniete

Bijušai Stradu pamaskolai nekad vairs nebūs salidojuma???? Vai tad tiešām pagasts nevarētu noorganizēt?! Skola tomēr pastāvēja ilgu laiku, kur macījās vismaz trīs paaudzes....

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 12:12

Vietējās ziņas