Stāķu sporta halle piederēs skolai 6

Stāķu sporta halle turpmāk vairs nebūs atsevišķa struktūrvienība Stradu pagastā. Halle būs Stāķu pamatskolas ēka. Deputāti par to tiks aicināti nobalsot 24.jūlija novada domes sēdē. Ja tas notiks, būs jāievieš izmaiņas Stradu pagasta pārvaldes, kā arī Stāķu pamatskolas nolikumā.

Šādas izmaiņas nepieciešamas, realizējot halles renovācijas projektu, jo finansējuma saņēmēja būs tieši skola. Pašvaldība ir izsludinājusi iepirkumu Stāķu sporta halles energoefektivitātes paaugstināšanai. Piedāvājumu iesniegšanas termiņš ir 4.augusts.


“Dzirkstele” jau rakstīja, ka halles projektam dome garantējusi līdzfinansējumu – 134 tūkstošus eiro -, kas ir puse no visām izmaksām. Otra puse jāapmaksā Klimata pārmaiņu finanšu instrumentam, kas ir valsts budžeta programma.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

:)

Apsveicam Stāķu skolu!
Prieks,ka bērni mācās tieši tur.

pirms 6 gadiem, 2014.07.30 11:07

Kā ir?

Cik skolēnu skolā mācās un cik prognozējami turpmāko 5. gadu laikā mācīsies? Lai saprastu raksta būtību vajadzēja sākt ar to, jo Stradu pagastā jau ir vēl viena renovēta skola ar atsevišķu zāli un tolaik modernu virtuvi, kas tagad nevienam nav vajadzīga. Nauda vējā. Tā ir investīcija vai neziņa ko darīt ar naudu?

pirms 6 gadiem, 2014.07.30 17:06

?

Kas nes atbildību par Stradu skolas likvidēšanu?Stradu pagasts???Nekādi ne.
Prieks par katru projektu,kurš tiek izcīnīts bērnu labā.Par Stāķu skolu vienmēr prieks. Sporta halle ar fanātisko skolotāju Ainu Rubeni tiks izmantota tiešām maksimāli.Un ,domājams,arī pagasta vajadzībām vakaros zāle netiks liegta.
Šķieneri savu halli ieaudzējuši nezālēs un atvēlējuši dzērājpuišiem uzdzīvei.Vai vismaz pačurāšanai,kad nav citur,kur ieskriet.
Skolai ar šo halli gan nav nekāda sakara.

pirms 6 gadiem, 2014.07.30 19:42

oi!

Laiks iet. Tautai atmiņa īsa:) Šie paši divi no foto pagasta atdošanās naudu nolaida podā.

pirms 6 gadiem, 2014.07.31 22:39

sports

vai blakus Šķieneros arī nav sporta halle?

pirms 6 gadiem, 2014.07.30 17:29

!!!

Nekas neko tur Šķieneros nav ieaudzējis, iedzīvotāji tur nevar neko padarīt! Halle nepieder ne iedzīvotājiem, ne pagastam, pie visa vainīgs ir halles īpašnieks! Un ja, nezini tad nerunā!:)

pirms 6 gadiem, 2014.07.31 19:25

Vietējās ziņas