Stāmerienas daudzdzīvokļu mājas ugunsgrēkā bojā iet sieviete (labots) 5

Nacionālo ziņu aģentūra "Leta" informē, ka šorīt ap pulksten 5.00 Stāmerienas pagastā kādā divstāvu daudzdzīvokļu namā izcēlies ugunsgrēks, kurā dzīvību zaudējusi 1931.gadā dzimusi sieviete.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes komandieris Jānis Skrastiņš stāsta, ka namā dzīvojuši vien divi cilvēki - bojā gājusī sieviete un kāds vīrietis, kurš no mājas evakuējies. Citi dzīvokļi bijuši neapdzīvoti.

Šorīt ugunsgrēks namā bija izcēlies aptuveni 120 kvadrātmetru platībā, taču patlaban uguni izdevies nodzēst, tomēr glābēji turpina darbus notikuma vietā, lai novērstu sakarsušu skaidu atkārtotu aizdegšanos un citas iespējamās nelaimes.

Stāmerienas pagasta pārvaldes vadītājs Ainārs Brezinskis norāda, ka nams ir sarkano ķieģeļu veco laiku māja un nodedzis vienas nama puses 1. un 2.stāvs, kur vienā no dzīvokļiem dzīvojusi bojā gājusī, savukārt otrā ēkas pusē, kurā dzīvojis vīrietis, ugunsgrēkā bijis vien spēcīgs piedūmojums un liesmas to nav skārušas.

Gulbenes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica aģentūrai LETA atklāj, ka iespējamais ugunsnelaimes iemesls varētu būt bijusi pārkurināta krāsns, taču droši to apgalvot patlaban esot pāragri un precīzāk par nelaimes iemesliem būs iespējams pateikt vien pēc rūpīgākas notikušā izpētes.

P.s. Atvainojos Stāmerienas pagasta pārvaldes vadītājam Aināram Brezinskim par pieļauto kļūdu un sagādātajām neērtībām!

Vietējās ziņas