Stāmerienas pils vadītāja aicina iesūtīt idejas vizuālās identitātes konkursam 3

Stāmerienas pils vizuālās identitātes konkurss ir pagarināts līdz 1.februārim. Stāmerienas pils vadītāja Anda Vītola aicina turpināt iesūtīt savas idejas. “Saprotam, ka decembris māksliniekiem ir bijis diezgan saspringts laika periods, janvāris parasti ir brīvāks, tāpēc nolēmām pagarināt termiņu. Dodam laiku pārdomām un gaidām vēl jaunas idejas – īsi, konkrēti un lakoniski,” saka A.Vītola. Par rezultātiem tiks paziņots līdz Valentīndienai. Konkurss ir atklāts, un ikviens pretendents tajā var iesniegt neierobežotu skaitu darbu uz e-pastu “anda.vitola@gulbene.lv”. Konkursa uzvarētājs, kura iesniegto ideju vērtēšanas komisija novērtēs ar visaugstāko punktu skaitu, saņems naudas balvu – 300 eiro (neieskaitot nodokļus).  

Pievieno komentāru

Komentāri 3

jur4iks

Aizliegto vārdu tests! Lūdzu izdzēst šo komentāru !!!

pirms mēneša, 2021.01.08 15:29

Agris

Un kur tad slavenie gulbji, vai katrai iestādei.taisīs savu identitāti? Vai Gulbenes novadam ir kāds kopējs skatījums? Kā pa privātajām, kas vispār novadam ir identitāte? Purvs? Vai šī pils ir vienīgā un atrauta no visa novada vai viena no? Var redzēt, ka darboņiem nekādas nojēgas, ko un kā darīt ar pili? Mīļie, tā tak nav sakārtota, tikai plika fasāde. Un iekštelpās kā humpalniekā, gan izdrupis, gan nokleķēts, gan caurumi, tad ko jūs tur gribat sataisīt? Tur līdz Pils statusam kā līdz mēnesim! Apmānīt sevi un citus?

pirms mēneša, 2021.01.08 16:24

??? ???

Kāda “vizuālā identitāte”? Vai šī ir mūsdienu jauna pils no pamatiem vai kultūrvēsturisks mantojums ar savu JAU ESOŠU vizuālo identitāti???

pirms mēneša, 2021.01.10 17:27

Vietējās ziņas