Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stāmerienas skolai meklē jaunu direktoru 5

Gulbenes novada dome aicina piedalīties atklātā konkursā uz Stāmerienas pamatskolas direktora amatu. Līdzšinējā šīs skolas direktore Inese Socka ir iesniegusi atlūgumu, savu aiziešanu pamatojot, ka tas ir pēc pašas vēlēšanās.

I.Socka pedagoģes darbam ir atdevusi 27 sava mūža gadus, bet Stāmerienas pamatskolas direktores amatā no tiem aizvadījusi 17 gadus. Darba attiecības I.Sockai tiek pārtrauktas ar 1.oktobri. Kāpēc direktore pieņēmusi lēmumu par aiziešanu no darba skolā, viņa komentēt atteicās. Par direktori I.Socka kļuva pēc tam, kad 2000.gadā pelnītā atpūtā devās Stāmerienas pamatskolas direktore Ausma Kore, kura šo izglītības iestādi vadīja kopš 1968.gada.

Pretendentam, kas kandidē uz Stāmerienas pamatskolas direktora amatu, jānodrošina, ka līdz 25.septembra pulksten 15.00 tiek iesniegts vai iesūtīts konkursa pieteikums. Pēc šī termiņa iesniegtie, iesūtītie vai saņemtie konkursa pieteikumi netiks vērtēti. Gulbenes novada domes izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls stāsta, ka ir izveidota komisija, kas atbilstoši Ministru Kabineta noteikumiem izskatīs visus pieteikumus atklātajam konkursam, tiksies ar katru pretendentu individuāli un tad pieņems lēmumu.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

absolvents

Nav darba kvalitātes skolotājiem, kā arī neviens necenšas , lai skolā būtu bērni, to var panākt tikai ar to, cik skolā ir darboties griboši pedagogi, cik skolā ir pulciņi utt... un to attieksme pret bērniem. Pedagogiem ir jāstrādā ar tādu prieku, lai bērni censtos rauties uz to skolu. Un tas nav viegls darbs(jo katrs bērns jānovērtē psiholoģiski) un ar to arī jāstrādā individuāli (ar katru bērnu). Ir jābūt individuālai pieejai katram bērnam.

pirms 2 gadiem, 2017.09.19 14:16

dārgs prieks

Tāpēc ka tagad alimenti līdz 21 gadam jāmaksā.

pirms 2 gadiem, 2017.09.14 09:54

odzina

Skolenam vajag savu pieeju ka apgut macibu vielu.Skolotajam tas jacensas atrast un iedot .

pirms 2 gadiem, 2017.09.20 02:47

Vietējās ziņas