Stāmerienas stacijā – interaktīvs stends

Kopš 4.maija Gulbenes-Alūksnes bānīša stacijā “Stāmeriene” ir pieejams interaktīvs tūrisma informācijas stends, kurā ir iespēja iepazīties ar Stāmerienas pagasta un Gulbenes novada tūrisma objektiem un pakalpojumiem, kā arī uzzināt par ceļošanas iespējām pa vecajiem dzelzceļiem.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pārstāve Inga Lapse “Dzirkstelei” stāsta, ka informācija interaktīvajā tūrisma informācijas stendā pieejama latviešu un angļu valodā. Stacija atvērta katru dienu no pulksten 11.00 līdz pulksten 21.00. Stends nodrošinās ar informāciju galvenokārt tos cilvēkus, kas atbrauc vai aizbrauc ar bānīti.

Informācijas stends tapis Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības projektā “Green Railway”, kuru realizē Vidzemes tūrisma asociācija sadarbībā ar 25 pašvaldībām un organizācijām Vidzemē un Dienvidigaunijā.

Projekta galvenais mērķis ir radīt jaunu un interesantu tūrisma maršrutu, izmantojot kādreizējās dzelzceļa līnijas Dienvidigaunijā un Vidzemē. Gan vietējie iedzīvotāji, gan arī ceļotāji tiek aicināti izmantot vecā dzelzceļa maršrutu pārgājieniem un velobraucieniem. Kopumā izveidots aptuveni 750 kilometrus garš maršruts.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas