Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Starp gada labākajiem kooperatīviem - arī graudu kooperatīvs "Vaks"

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas organizētā konkursa „Gada labākais lauksaimniecības/mežsaimniecības kooperatīvs” noslēguma pasākumā 29.janvārī Bīriņu pilī par labākajiem kooperatīviem pēc balsošanas rezultātu apkopošanas tika atzīti divi piena nozares kooperatīvi - „Bites” un „Avots” un graudu kooperatīvs „VAKS”. Savukārt 2015.gada kooperatīvs izaugsmē – mežsaimniecības kooperatīvs „Mežsaimnieks”. Par to informē Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija projektu vadītāja Sanita Puriņa.

Lielo kooperatīvu grupā ar apgrozījumu no 1,5 milj.eiro un vairāk par labāko kooperatīvu ar 648 balsīm tika atzīts Vidzemes un Latgales graudu nozares kooperatīvs „VAKS”.

"Pēdējo 16 gadu laikā vērojama kooperatīva stabila izaugsme – pieaug gan apgrozījums, gan biedru skaits, tāpat arī katru gadu paplašinās kooperatīva darbības reģioni un tiek atvērtas arvien jaunas filiāles un graudu pieņemšanas punkti. Šobrīd kooperatīvā ir apvienojušies vairāk kā 480 Vidzemes un Latgales lauksaimnieki. „VAKS” misija ir vienmēr rīkoties atbilstoši biedru interesēm un strādāt ar mērķi, lai veicinātu biedru saimniecību attīstību un sniegtu viņiem ekonomisku labumu," stāsta S.Puriņa.

„Pateicība balsotājiem par vērtējumu. Jūtamies gandarīti. Taču tas ir izaicinājums arī turpmāk būt spēcīgiem tirgū un turpināt kooperatīva un kooperācijas attīstību,” saka kooperatīva „VAKS” valdes priekšsēdētājs un LLKA valdes priekšsēdētājs Indulis Jansons.

Papildus iepriekšminētajiem laureātiem divas speciālbalvas “Par 2015.gada investīcijām kooperatīva konkurētspējas paaugstināšanai” saņēma piena kooperatīvā sabiedrība „Straupe” un tās vadītājs Imants Balodis, kā arī graudu kooperatīva „Daiva” valdes priekšsēdētājs Arnis Ķibers.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas