Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Starp konkursa "Atdzimt no pelniem" desmit labākajām laureātēm - arī Vivita Ķepse 6

Pagājušajā nedēļā notika Sandras Kalnietes rīkotā konkursa "Atdzimt no pelniem" apbalvošanas ceremonija.

Galveno balvu ieguva lauksaimniecības uzņēmuma "Griezes" vadītāja Vanda Krastiņa no Ilūkstes novada, viņa ir arī viena no lauksaimniecības kooperatīva "Latvijas aita" dibinātājām. Konkursa galvenā laureāte balvā saņēma 1000 latu un īpaši gatavoto piemiņas statuju.

 

Starp desmit labākajām laureātēm bija arī vairākas sievietes no Vidzemes puses, tostarp Vivita Ķepse no Gulbenes novada un Ligita Vītoliņa no Madonas novada.

 

"Katra un ikviena no jums ir pelnījusi atzinību par to darbu, ko darāt katru dienu. Tāpat atzinību ir pelnījušas daudzas citas Latvijas sievietes, kuras ikdienā pārvar savu trauslumu, lai atbalstītu savas ģimenes. Jūs esat Latvijas lepnums," uzrunājot balvai pieteiktās sievietes, teica S. Kalniete.

 

Konkursa apbalvošanas ceremonijā piedalījās arī Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

 

A/S "Dzintars" katrai no konkursam pieteiktajām sievietēm uzdāvināja piemiņas balvas, kas tiks pasniegtas kopā ar izdevniecības "Lietišķās informācijas dienests" izdoto grāmatu "Iļja Gerčikovs: būt kopsolī ar laiku". Katra konkursa dalībniece arī saņēma dāvanā žurnāla "Kapitāls" abonementu un grāmatu "Kā latvieši NATO cimdus adīja", ko sievietēm dāvāja Latvijas Lauku sieviešu apvienība.

 

Sandra Kalniete konkursu "Atdzimt no pelniem" organizē sadarbībā ar biedrību "Līdere", bet konkursa informatīvais atbalstītājs ir žurnāls "Kapitāls". Konkurss tika iedibināts 2010. gadā un par pirmo galvenās balvas ieguvēju kļuva SIA "Aglonas maize" dibinātāja un vadītāja Vija Ancāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Jautājums = 27.12.2011. 20:47:50

Atklāj lielo noslēpumu par tiem "***em".
Lai gan kā mēdz teikt- cits labāk zina par mums, nekā mēs paši par sevi. Varbūt neizliksimies labāki nekā patiesībā esam - gandrīz vai katrs ir taisījis citam mazas, lielas riebeklības. Un ja katrs iesniegtu vajadzīgajā iestādē papīru par saņemto riebeklību, tad vismaz 70 % ļautiņu tiktu saukti pie dažāda veida atbildības! Un kā likums citu atmaskotāji ir tie lielākie citam riebeklību taisītāju! Tā vnk ir riktīgu latviešu daba!
Sorry! ja kāds izliekas vājprātīgi kristāltīrs!

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 21:59

Hm..

Vivita, rakstiet policijai iesniegumu par goda un cieņas aizskaršanu!Tad laikraksts atklās anonīmo gudrinieku (man šķiet, ka tāda ir likumiskā kārtība). Citādi - te visi raksta bezatbildīgi un varen braši! Varbūt beidzot pārējie arī sāks domāt! Cik-cirikt - un anonīmais kļūs labi zināms un diez vai Jums acīs spēs paskatīties! Veiksmi!

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 18:16

???

Kādus sūdus tad viņa ir savārījusi? Es arī to nezinu? varbūt padalies ja jau esi tik zinošs? Vai tikai atkal kārtējo reizi noriet cilvēku ir augstākais ko tu proti?

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 15:34

nebrīnos

27.12.2011. 20:47:50
Un par visiem tiem Vivitas savārītajiem ***em vēl balva???
====================
Nu bet lielā balvu pasniedzēja Kalniete taču to nezina!
Galvenais ir atgādināt par sevi, lai ievēl atkārtoti Eiroparlamentā.

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 00:06

Un par visiem tiem Vivitas savārītajiem ***em vēl balva???

pirms 8 gadiem, 2011.12.27 20:47

Vietējās ziņas