Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Starp Vidzemes veiksmes stāstu laureātiem – gulbeniete Elīna Bērziņa

Jumurdas muižā Ērgļu novadā 17.augustā Vidzemes plānošanas reģions (VPR) rīkoja ikgadējos Vidzemnieku dārza svētkus, kuros godināja 26 Vidzemes veiksmes stāstu varoņus – uzņēmīgus un entuziastiskus cilvēkus, kas nav bijušies darba, uzsākot savu uzņēmējdarbību, un ar savu degsmi un aizrautību ir spējuši iedvesmot arī citus biznesa uzsākšanā. Šogad starp laureātiem nominācijā “Sociāls/ilgtspējīgs uzņēmējs” bija arī gulbeniete Elīna Bērziņa – SIA “Typical” radītāja. Par to informē Vidzemes plānošanas reģiona
sabiedrisko attiecību speciāliste Rūta Vasermane.

Uzņēmēja Elīna Bērziņa, kura kopā ar Ievu Garjāni izveidojusi uzņēmumu SIA “Typical”. Ieva, kuras aizraušanās ir fotografēšana, meklēja partneri idejas īstenošanai par pastkaršu izdošanu un uzrunāja mārketinga speciālisti Elīnu, un viņa piekrita. Tapa projekts Gulbenes novada domes konkursam “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai”, kura rezultātā iegūts pašvaldības finansējums uzņēmuma dibināšanai.

“Typical” pamatnodarbošanās ir pastkaršu izdošana ar emocionālām, melnbaltām fotogrāfijām, kurās redzami cilvēki dažādās dzīves situācijās un mirkļos. Katra atklātne nes papildu vēstījumu tās saņēmējam par fotogrāfijā redzamajām tipiskām dzīves situācijām un emocijām, atstājot vietu arī iztēlei — ļaujot krāsas iztēloties pašam.

"Vidzemes veiksmes stāsti ir VPR iedibināta tradīcija, kas atklāj aktīvus, radošus un uzņēmīgus vidzemniekus katrā Vidzemes novadā un pilsētā. Cilvēki, iemesli, nozares un darbi ir dažādi, bet tie visi ir par mūsu bezgalīgajām iespējām un neaptveramo spēku. Mājražotāji, amatnieki, saimniecības, tūrisma uzņēmēji, eksportspējīgie, ilgtspējīgie un sociālie, kā arī entuziastiskie uzņēmēji ir šī gada stāsti, kas ir mūsu Vidzemes veiksmes pamats. Tieši viņi ir tie, kas palīdz attīstīt ekonomiku, uzturēt teritoriju un izglītot sabiedrību," stāsta R.Vasermane.

Stāsti ir apkopoti Vidzemes veiksmes stāstu brošūrā, kas apskatāma arī VPR mājaslapā šeit.

Vidzemes veiksmes stāstu tradīcijas aizsākumi meklējami 2012. gadā. Apzinoties, ka visā pasaulē un arī Vidzemē vērojama tendence iedzīvotājiem aizplūst uz lielpilsētām, citiem novadiem un valstīm, atstājot lauku teritorijas mazāk apdzīvotas, VPR nolēma apzināt tos, kuri ar savu entuziasmu palīdz un iedvesmo vietējos iedzīvotājus.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas