Starptautiskā reidā kontrolē atļauto braukšanas ātrumu

No 14. līdz 21.augustam Gulbenes novadā satiksmes uzraudzības jomā sastādīti 49 administratīvo pārkāpumu protokoli. Par to “Dzirksteli” informē Satiksmes uzraudzības rotas vecākā inspektore Valda Gibala.

V.Gibala stāsta, ka no šiem 49 administratīvo pārkāpumu protokoliem 7 ir par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisko dzērienu ietekmē, 14 - par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 10 - par drošības jostas nelietošanu. Ir notikuši trīs ceļu satiksmes negadījumi, divos no tiem automašīnas nobrauca no ceļa braucamās daļas, ir cietuši četri cilvēki, kuri pēc sākotnējās informācijas ir guvuši vieglus ievainojumus. Savukārt trīs autovadītāji sēdušies pie stūres alkohola ietekmē un bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām.


V.Gibala norāda, ka no 18. līdz 24.augustam norisinās Eiropas ceļu policijas tīkla organizētais starptautiskais reids, kura laikā pastiprināti pievērš uzmanību atļautā braukšanas ātruma kontrolei. Minētajā laika posmā valstī tiek organizēti plānveida satiksmes uzraudzības pasākumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas