Starptautiskajā pārtikas izstādē Gulbenes novadu pārstāv "Mū siers" no Ozolkalna

Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā, no 4. līdz 7. septembrim norisinās starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, inovāciju, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde “Riga Food 2014”. Jau otro gadu sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu tajā ar Vidzemes stendu piedalās arī Vidzemes mājražotāji. Šogad Vidzemes stendā pavisam kopā būs 26 dalībnieki, tostarp arī "Mū siers" no Beļavas pagasta Ozolkalna.

Vidzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra vadītāja Ina Miķelsone stāsta, ka vidzemnieki viesiem piedāvās tādus labumus kā mājas sieri, tortes, maizes izstrādājumi, garšvielas, tējas, mājas vīni, sulas, aitas gaļa, melnie ķiploki un daudz ko citu.

"Par godu stenda viesiem šodien, 6. septembrī, no pulkstem 12.00 līdz 15.00 Amatas novada folkloras kopas „Ores” vadībā norisināsies sviesta un siera siešanas darbnīca, kā arī būs iespēja iemēģināt prasmes ceļošanā un Vidzemes pārsteigumu loterijā. Savukārt rīt, 7.septembrī, visi mīļi aicināti uz Vidzemnieku brokastīm – biezputra ar dažādām piedevām no brīnišķīgajiem Vaidavas keramikas traukiem," aicina I.Miķelsone.

Izstādes mērķis ir apzināt reģionu sīkražotājus un prezentēt reģiona plašā produktu klāsta iespējamās „delikateses”, kā arī ļaut izstādes apmeklētājiem nopirkt vai vismaz nogaršot to, kas pagatavots Vidzemē. Tā ir lieliska iespēja satikties uz iepazīties ar citiem nozares speciālistiem, veikalniekiem, vienkāršiem patērētājiem, ārzemniekiem, iepakotājiem, iegūt jaunus kontaktus un, iespējams, izveidot sadarbību.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas